Skocz do zawartości

Marynia butelkuje 458. lekko cytrusowe IPA Wild Ale


Kuchar

Jakie pijasz piwo?  

63 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kamtek - przesluchalem. Bardzo sympatyczna rozmowa. Glos masz dobry, wiec sie imo nadajesz ;) Z jakoscia nagrania troche gorzej, ale to pewnie skype wiec szalu nigdy nie ma :) Gratulacje.

Skype, skype. Nie wiem, jak będzie z udzielaniem się w podobnych projektach w przyszłości, więc na razie w nic innego nie "inwestuję" :) Ale dzięki za dobre słowo :)

 

Kamtek - przesluchalem. Bardzo sympatyczna rozmowa. Glos masz dobry, wiec sie imo nadajesz ;) Z jakoscia nagrania troche gorzej, ale to pewnie skype wiec szalu nigdy nie ma :) Gratulacje.

Ajatollah Kamtini będzie komentatorem ????

 

Taaa, rzeczywistości, która nikogo nie interesuje ;) Jak mawiał śmieszek FYM - Nowosądecka Hodowla Lam, hehe ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Poczytałem recenzje lapków do gier i coś o modelach procesorów i zgłupiałem

co wyczytałeś

 

tu test

 

http://pclab.pl/art56212-38.html

 

czy nie lepiej kupić lapka z i5 i kartą grafiki z DDR5 ot co wyczytałem

 

pewnie, że lepiej, tylko budżet wtedy to 3500-4000k, pytanie w co chcesz grać ?

 

nie tylko w FM`a, bo mi się przejadło

 

Nie znam nowych gier, może bym w WIeśka pograł 1 i 2 nie wiem, co tam jeszcze jest modne teraz

Odnośnik do komentarza

Bo jak pożyczysz z zatoki to masz to samo jakbyś kupił :)

 

Poza tym po początkowym zauroczeniu gra na dłuższą metę staje się totalnie niegrywalna przez bramkarzy broniących jak szmaty.

dlatego od dwoch wersji gram "instant result"

 

wkurwia mnie tylko, ze asystent nie robi zmian...

 

 

 

 

Poczytałem recenzje lapków do gier i coś o modelach procesorów i zgłupiałem

co wyczytałeś

 

tu test

 

http://pclab.pl/art56212-38.html

 

czy nie lepiej kupić lapka z i5 i kartą grafiki z DDR5 ot co wyczytałem

 

pewnie, że lepiej, tylko budżet wtedy to 3500-4000k, pytanie w co chcesz grać ?

 

nie tylko w FM`a, bo mi się przejadło

 

Nie znam nowych gier, może bym w WIeśka pograł 1 i 2 nie wiem, co tam jeszcze jest modne teraz

 

zdecydowanie lepiej wziac lepszy procesk i slabsze gpu, w szczegolnosci od fm, te i5 z "U" to są kastraty w mojej opinii ...
Odnośnik do komentarza

Kurwa, znowu wydałem hajs na grę :kekeke: FIFA 14, mam 13, ale znów mi się jebie odpalanie, jestem ciekaw czy poprawili tę opcję z instalowaniem jej na użytkowniku z niestandardowymi znakami w nazwie, czy nadal będę musiał trzymać swój profil "maciekfifa" na kompie :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Kurwa, znowu wydałem hajs na grę :kekeke: FIFA 14, mam 13, ale znów mi się jebie odpalanie, jestem ciekaw czy poprawili tę opcję z instalowaniem jej na użytkowniku z niestandardowymi znakami w nazwie, czy nadal będę musiał trzymać swój profil "maciekfifa" na kompie :kekeke:

 

Co z Ciebie za gwiazda rockowa jak kasę na gry wydajesz zamiast ją przepić ;)

Odnośnik do komentarza

 

Kurwa, znowu wydałem hajs na grę :kekeke: FIFA 14, mam 13, ale znów mi się jebie odpalanie, jestem ciekaw czy poprawili tę opcję z instalowaniem jej na użytkowniku z niestandardowymi znakami w nazwie, czy nadal będę musiał trzymać swój profil "maciekfifa" na kompie :kekeke:

 

Co z Ciebie za gwiazda rockowa jak kasę na gry wydajesz zamiast ją przepić ;)

 

 

Zaradna ekonomicznie ;)

Odnośnik do komentarza

 

Kurwa, znowu wydałem hajs na grę :kekeke: FIFA 14, mam 13, ale znów mi się jebie odpalanie, jestem ciekaw czy poprawili tę opcję z instalowaniem jej na użytkowniku z niestandardowymi znakami w nazwie, czy nadal będę musiał trzymać swój profil "maciekfifa" na kompie :kekeke:

 

Co z Ciebie za gwiazda rockowa jak kasę na gry wydajesz zamiast ją przepić ;)

 

Jaka gwiazda, takie rozrywki ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...