Skocz do zawartości

Marynia rzuca 456 cegieł ku chwale ojczyzny


Kuchar

  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Boisz sie?;)

 

Ciekawy sejw nam wyszedl ze szwagrem. Na początku on Austria, a ja Rapid, potem zwolnili go po trzecich derbach, byl chyba szósty, mnie zwolnili kilka kolejek później, jak bylem czwarty, a on,objal po mnie Rapid :D

Ja dostalem prace jako strażak w ostatnim zespole drugiej ligi austriackiej, ale strata byla za duza i sie nie udali, potem prowadzilem przez dwa sparingi kadrę U-19 Ukrainy, a jego zwolnili z Rapidu, juz w nowym sezonie, odpadl z LE i byl 5 w lidze. A ja dostalem fuchę w beniaminku Mattersburgu, tez na dnie, menago zdobyl 2pkt w 10 meczach, ja na razie 6pkt w 9 meczach, wtedy zwolnila sie fucha w najlepszym klubie Austrii Red Bullu i obydwóch nas wzieli na rozmowy i... Wybrali szwagra :D

No i jest przerwa zimowa, a po niej znowu jedziemy rywalizować w jednej lidze, ja z ostatnim Mattersburgiem, a on z pierwszym Red Bullem:D

Odnośnik do komentarza

 

Piąteczek. Nareszcie jesteś przyjacielu.

Piąteczek, piątunio, wóda, reset, kac, przespana niedziela, kurwa mać, 4 dni do piątku, 3 dni do piątku, środek tygodnia, mały piąteczek ...

 

Pierdol odliczanie, zrób coś z życiem!

 

Zostań Moherowym Ninją

 

AvE!!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...