Skocz do zawartości

Marynia rzuca 456 cegieł ku chwale ojczyzny


Kuchar

  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Z moim zdrowiem, pozdrawiam ;)

600-700 stówek za podróż po Polsce? :o

600km w jedna strone ;)

Nie no fakt, lepiej będąc chorym jebać za kółkiem 1200 km.

To już lepiej IC pierszo klaso.

 

 

Sypialne jeszcze droższe. No i nie jadę sam :P We dwoje ;)

Nie no chyba ogarnę jakąś kuszetkę wyjdzie koło 200 zł, powrót może jakiś zwykły się trafi, bo to już na siedząco. Nawet chyba z taksą wyjdzie taniej, żeby nie tułać się tramwajami.

Odnośnik do komentarza

Czekam sobie dzisiaj na wykład, kulturalnie siedzę przy stoliku przed aulą i coś tam czytam, w pewnym momencie zerknąłem co robi ziomek obok na laptopie, a tu zaskoczenie - typek pocinał w FMa 08 :D aż się łza zakręciła w moim oku stuleja, że nie tylko ja muszę wychodzić z piwnicy na studia, że jest nas więcej

Odnośnik do komentarza

Trzecie derby i zwolnili po nich szwagra, mecz później - mnie :D Ja byłem czwarty, on szósty, a przewagi niewielkie, więc dziwne decyzje. Chwilę później... jego zatrudnia Rapid, a mnie drugoligowe Liefering, wziąłem, ale szanse na utrzymanie niewielkie, sześć kolejek do końca.

 

TEN FM....

Odnośnik do komentarza

 


JA PIERDOLE JAK MNIE WKURWIAJĄ TAKIE CIOTY, NO KURWA. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY SMAKOSZ NAJPIKANTNIEJSZE NA SWIECIE OO JAKA DOBRA OSTRA, PODKREŚLAM OSTRA MUSZTARDA. ALBO "OO KUPIE SOBIE CZIPSY, ALE NIE JAKIEŚ SMACZNE, MUSZA BYĆ PIKANTNE, JESTEM LEPSZY BO JEM PIKANTNE A WY CO NADAL PAPRYCZKA CZY CEBULKA? JA WPIERDALAM WASABI, SMAKUJE JAK OCET Z PIEPRZEM ALE WPIERDALAM, NIEBO W GĘBIE, GDYBY BYŁO CIUT OSTRZEJSZE TO WYJEBAŁBYM STAREGO WE WSZYSTKIE DZIURY TAKI BYŁBYM PODNIECONY, ZROBIŁBYM JESZCZE TEMAT ŻE PIKANTNE I OGIEŃ I PIEKŁO. ROZUMIEM NADAĆ WYRAZISTOŚCI, ALE ZABIJAĆ CAŁY SMAK POTRAWY DLA WĄTPLIWEJ PRZYJEMNOŚCI PIECZENIA JAPY? KSZTUSISZ SIE, POCISZ I LECI CI Z NOSA. MOŻNA O PORÓWNAĆ Z ROZKOSZĄ PODCZAS DŁAWIENIA SIĘ CHUJEM. PRAWDZIWE JEBANE SZOŁ ZACZYNA SIĘ KIEDY TAKI TWARDZIEL MOŻE SIĘ WYKAZAĆ, JAKAŚ PIZZERIA CZY U SIEBIE W KUCHNI. CO TAM MATI ZAMÓWMY PIZZE, DLA MNIE MEGADIABLOPIZDAMEXICANOOSTRA Z DODATKOWYMI PAPRYCZKAMI, HEHE COŚ NIE OSTRA, JA TO NIE WIEM JAK WY MOŻECIE JEŚĆ TAKIE MDŁE xD CO TAM CHCESZ SPRÓBOWAĆ SEBA? TYLKO MASZ POPIJ MLEKIE BO SIĘ WODO NIE POPIJA XD A TERAZ ZW NA MOMENCIK BO MUSZE SIE WYSRAĆ MOIM MEGA PIEKĄCYM STOLCEM, AHH NIE MA TO JAK BRUTALNE PIECZENIE ODBYTU I WALENIE KONIA DO CHRZANU.

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...