Skocz do zawartości

Gawędy o duszy maryni (#455)


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

No i to chyba logiczne ;) Mnie sie akurat idea steam podoba. Jest mozliwosc udostępniania gier w rodzinie.

 

jest tu jakiś masochista, co będzie oglądał Górnik - Pogoń? Skonczyl mi sie transfer zarowno w blueconnect jak i w telefonie, na strony styka ten spowolniony, ale meczu nie mam szans zobaczyć. Oczekuje od kogoś rozszerzonej relacji w livescorze, jest jakiś smialek?;-)

Za dwie stówy obejrzę :keke:
Odnośnik do komentarza

O kurde, spodziewałem się dużo więcej po In the Mouth of Madness. :( Myślałem, że Prince of Darkness to najsłabszy film z trylogii Armagedonu Carpentera, a tu taki niemiłe zaskoczenie. Gdyby nie to, że czerpał garściami z Lovecrafta, to byłoby słabo, a tak to jest nawet przyzwoicie, ale nic ponadto.

Przesadzasz. Jurgen Prochnow ratuje ten film.

Odnośnik do komentarza

Skonczylem sezon Arsenalem w FMH 13, wygralem LM (final 3:0 z United), drugie miejsce w lidze za Chelsea i wygrany C.Cup, w FA Cup polfinal. Kibice Arsenalu pewnie w szoku.

 

Szczesny - Gibbs, Vermeleen, Koscielny, Papas - Schneirde..., Atrteta - Podolski, Cazorla (James), Walcott (Draxler) - Jovetic (Giroud)

Odnośnik do komentarza

Skonczylem sezon Arsenalem w FMH 13, wygralem LM (final 3:0 z United), drugie miejsce w lidze za Chelsea i wygrany C.Cup, w FA Cup polfinal. Kibice Arsenalu pewnie w szoku.

 

Szczesny - Gibbs, Vermeleen, Koscielny, Papas - Schneirde..., Atrteta - Podolski, Cazorla (James), Walcott (Draxler) - Jovetic (Giroud)

 

Koniecznie pokaż mi tego Vermeleena. To jakiś nowy talent?

Odnośnik do komentarza

Scorpio raczej nie masz na myśli derbów Manchesteru :keke:? Przecież Aguero to będzie mógł strzelać bramki waląc sobie konia jednocześnie przy takiej jakości gry z tyłu...

 

chyba nie widziales ostatnich meczow City :keke:

 

jak wyjdzie Mangala, to spokojnie moze sie skonczyc na 5:5 ;)

Odnośnik do komentarza

 

Scorpio raczej nie masz na myśli derbów Manchesteru :keke:? Przecież Aguero to będzie mógł strzelać bramki waląc sobie konia jednocześnie przy takiej jakości gry z tyłu...

 

chyba nie widziales ostatnich meczow City :keke:

 

jak wyjdzie Mangala, to spokojnie moze sie skonczyc na 5:5 ;)

 

5:5 biorę w ciemno :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...