Skocz do zawartości

Livescore jesienny


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

No to Flavio ma hattricka, ale karny i czerwo naciagane - Mila cwaniak zostawił nogi, nie musiał sie przewracać. Trzecia bramka ze spalonego i brak kartki dla Doo Doo. Dajcie te challenge muły z FIFA!

 

WHU - City - duzo nerwów kosztował mnie ten mecz, ale udało się. Oby jakis komercyjny klub nie wykupił nam Sakho!

Odnośnik do komentarza

No to Flavio ma hattricka, ale karny i czerwo naciagane - Mila cwaniak zostawił nogi, nie musiał sie przewracać. Trzecia bramka ze spalonego i brak kartki dla Doo Doo. Dajcie te challenge muły z FIFA!

 

WHU - City - duzo nerwów kosztował mnie ten mecz, ale udało się. Oby jakis komercyjny klub nie wykupił nam Sakho!

Naciągany karny? Ta sytuacja mogłaby stanowić definicję faulu na czerwoną kartkę.

A Dortmund swoje, umoczone u siebie z Hannoverem.

Odnośnik do komentarza

 

No to Flavio ma hattricka, ale karny i czerwo naciagane - Mila cwaniak zostawił nogi, nie musiał sie przewracać. Trzecia bramka ze spalonego i brak kartki dla Doo Doo. Dajcie te challenge muły z FIFA!

 

WHU - City - duzo nerwów kosztował mnie ten mecz, ale udało się. Oby jakis komercyjny klub nie wykupił nam Sakho!

Naciągany karny? Ta sytuacja mogłaby stanowić definicję faulu na czerwoną kartkę.

A Dortmund swoje, umoczone u siebie z Hannoverem.

 

Najdziwniejsze jest to ze mecze Dortmundu są mocno FM-owe, teoretycznie Borussia gra lepiej od rywala, a dostaje w dupę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...