Skocz do zawartości

Marynia kupuje garść malin po 452 zł


Kuchar

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

czemu Majka nie startuje na mś w kolarstwie?

Bo tak ma zaplanowany sezon. Pewnie gdyby nie ten start w Tour de France to wyglądałoby to inaczej trochę (rok temu ładnie Lombardię pojechał) i na jesień szykowałby formę, a tak to Giro-TdF-TdP i pewnie ujechany już, potem jeszcze w Kolorado jechał. Zresztą trasa nie jest dla niego, a takim terenie to i jakimś super gregario pewnie by nie był.

http://www.cqranking.com/men/asp/gen/team_stats.asp?year=2014&teamcode=TCS tu patrz Rafał. Majka naprawdę ma za sobą ciężki sezon :P.

 

Swoją drogą Contador zapowiedział start w następnym sezonie w trzech Wielkich Tourach, średnio to widzę :-k.

Odnośnik do komentarza

dzięki Łukasz za wyjaśnienie. :) ja się nie znam, więc dla mnie MŚ to teoretycznie najważniejsza impreza, dlatego zdziwiłem się jak w wiadomościach podawali skład Polaków.

Mistrzostwa Świata to oczywiście wielki prestiż, ale w kolarstwie nie są jednak tak ważne jak np. w piłce nożnej. Szczególnie że wiele zależy od trasy, a ci najlepsi górale i sprinterzy nie mają raczej po co jechać do Hiszpanii. Dlatego nie będzie choćby Kittela czy Cavendisha, bo dla nich trasa zbyt ciężka, a dla Rafała już za łatwa jeśli miałby jakiś wartościowy wynik zrobić. Szkoda na pewno, że zabraknie go w Lombardii, w poprzednim sezonie był trzeci, a to jeden z monumentów.

http://www.cqranking.com/men/asp/gen/team_stats.asp?year=2014&teamcode=OPQ tu dla porównania Kwiatkowski, też sporo dni wyścigowych, ale sporo kilometrów w nogach mniej i miał trochę przerwy między wiosną, a Tourdem oraz Tourem, a jesienią.

Odnośnik do komentarza

Lucas, kto twoim zdaniem zdobędzie MS? Bo chce obstawić i się waham między Gilbertem, Cancellarą i Uranem (uważam że na tej trasie moze byc cholernie groźny). Ale to tylko takie wróżenie z fusów na trasie wyscigu indywidualnego wszystko sie moze zdarzyc
Za to w czasówce to stawiam na Martina grube hajsiwo i nie ma bata że Niemiec nie wygrywa

Odnośnik do komentarza

Patrząc na formę i zespoły to Gerrans jest dla mnie faworytem. W Kanadzie pokazał wielką moc, a ma dość mocny zespół (Evans, Matthews, Hansen) i notuje świetny sezon (nie licząc Touru). Profil też dla niego dobry. Oprócz niego groźni powinni być Sagan, Kristoff i może właśnie Kwiatkowski. Ogólnie faworytów jest mnóstwo, ale jeśli miałbym kogoś typować to zawodnika z tej czwórki.

 

Co do obstawiania to ja ten sezon śledzę bardzo uważnie, a od przyszłego mam zamiar regularnie grać, ciekawe czy uda się coś zarobić ;). W tym sezonie za wiele nie obstawiałem, a jak już to dla rozrywki tylko, ale w kolejnym chcę sprawdzić czy coś na tym można ugrać ;).


Obejrzyj sobie końcówkę Montrealu. Moim zdaniem podobnie może być na MŚ, a Impeya zastąpi Matthews (też "silny sprinter"). Wcześniej pracę Weeninga wykonać może Evans czy Clarke.

Odnośnik do komentarza

Pisałem to pół żartem, pół serio ;) Z twojego poprzedniego postu ni chuja nie da się domyśleć o czym piszesz :P


Fak, mój zawodnik idzie na króla strzelców i właśnie ogarnąłem, że on przyszedł do nas dopiero w zimowym okienku transferowym :D Wystarczyło czasu jak widać ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...