Skocz do zawartości

Marynia kupuje garść malin po 452 zł


Kuchar

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No jak to wysyła jest w php, a ogólnie formularz masz tu:

 

<form action="poczta.php" method="post" class="contact">
<div class="form_line">
<label>Imię</label><br/><input name="name" placeholder="Wpisz imię" type="text">
</div>
<div class="form_line">
<label>Email</label><br/><input name="email" type="text" >
</div>
<div class="form_line">
<label>Tekst wiadomości<label><br/>
<textarea name="message" placeholder="Wpisz wiadomość"></textarea>
</div>
<label>2+2? (Anty-spam)</label>
<input name="human" placeholder="Wpisz wynik równania">
<input id="submit" name="submit" type="submit" value="Wyślij">
</form>

Odnośnik do komentarza

 

<a href="mailto: xxx@gmail.pl">Napisz do mnie</a>

 

?

 

Jest jeszcze skrypt z "post" albo php, wiecej nie znam.

 

kurwa, no nie pisz mi oczywistyczy rzeczy

 

http://pzpr.eu/kontakt.html obczaj formularz kontaktowy, jak na tej stronie. Chodzi mi o zdefiniowanie, że po kliknięciu wyślij wiadomość zawarta w polu treść jest wysyłana na konkretnego maila. I nie wiem, jak mam to zdefiniować.

 

PZPR? Co to za komuniści?

Odnośnik do komentarza

Ja czekam na zakup tego laptopa (wtorek/środa będę miał) i mam już wybrany zespół do długiej kariery w PCM-a, a z FM-em to nie wiem jeszcze :-k. Aktualnie najbliżej mi do First Vienna, bo to najstarszy klub w Austrii, a gra w drugiej lidze, w dodatku sama liga jest dość przeciętna, więc ciężko będzie coś w Europie osiągnąć. Inne pomysły to Servette (no ale tu Kuchar gra nimi :/) lub Racing Santander/Real Oviedo, a pewnie ostatecznie włączę grę i wybiorę jakąś Valencię czy inną Sevillę :kekeke:.

Odnośnik do komentarza

Ja czekam na zakup tego laptopa (wtorek/środa będę miał) i mam już wybrany zespół do długiej kariery w PCM-a, a z FM-em to nie wiem jeszcze :-k. Aktualnie najbliżej mi do First Vienna, bo to najstarszy klub w Austrii, a gra w drugiej lidze, w dodatku sama liga jest dość przeciętna, więc ciężko będzie coś w Europie osiągnąć. Inne pomysły to Servette (no ale tu Kuchar gra nimi :/) lub Racing Santander/Real Oviedo, a pewnie ostatecznie włączę grę i wybiorę jakąś Valencię czy inną Sevillę :kekeke:.

Oviedo świetnie się grało w dziesiątce. Ciekawe jak wyglądają ich finanse w 14' (w końcu właścicielem jest Carlos Slim). A w Austrii jest głupia zasada w drugiej lidze, że co prawda można zgłosić bodaj 7 obcokrajowców do rozgrywek, ale do składu wystawić tylko 3 (przynajmniej w FM 10 tak było).

Odnośnik do komentarza

No jak to wysyła jest w php, a ogólnie formularz masz tu:

 

<form action="poczta.php" method="post" class="contact">

<div class="form_line">

<label>Imię</label><br/><input name="name" placeholder="Wpisz imię" type="text">

</div>

<div class="form_line">

<label>Email</label><br/><input name="email" type="text" >

</div>

<div class="form_line">

<label>Tekst wiadomości<label><br/>

<textarea name="message" placeholder="Wpisz wiadomość"></textarea>

</div>

<label>2+2? (Anty-spam)</label>

<input name="human" placeholder="Wpisz wynik równania">

<input id="submit" name="submit" type="submit" value="Wyślij">

</form>

 

Widzisz w którym miejscu to definiuje na jaki @ ma wiadomość wysłać? Bo ja nie. Widze, jak jest zbudowany formularz i sam zbudowałem u siebie podobny, ale ciągle nie wiem, jak mam mu zdefiniować na jakiego @ na przesyłać zawartą wiadomość... :|

W tym poczta.php pewnie jest coś w stylu $to = xxxx@gmai.com'; - tu jest zdefiniowany adres mailowy, na który ma być wysłany formularz.

 

no pewnie jest, tylko jak ja mam coś takiego u siebie wykminić i zrobić :|

Odnośnik do komentarza

Ja czekam na zakup tego laptopa (wtorek/środa będę miał) i mam już wybrany zespół do długiej kariery w PCM-a, a z FM-em to nie wiem jeszcze :-k. Aktualnie najbliżej mi do First Vienna, bo to najstarszy klub w Austrii, a gra w drugiej lidze, w dodatku sama liga jest dość przeciętna, więc ciężko będzie coś w Europie osiągnąć. Inne pomysły to Servette (no ale tu Kuchar gra nimi :/) lub Racing Santander/Real Oviedo, a pewnie ostatecznie włączę grę i wybiorę jakąś Valencię czy inną Sevillę :kekeke:.

dawaj ligę niemiecką, zajebiste zasady tu mają

 

ja chcę się doczłapać do bundesligi, co będzie się wiązało z wyjściem z długów, potem objąć coś mocniejszego, jak Schalke, czy Dortmund, żeby karierę zakończyć w Manchesterze United, które już pewnie będzie w League 1 (ostatni sezon skończyli na 10. miejscu, za Aston Villą, czy Sunderlandem)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...