Skocz do zawartości

Marynia kupuje garść malin po 452 zł


Kuchar

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Scorpio, Kamtek: ogarniacie polskie podcasty o NHL? GameOn bardzo fajnie się słucha, mimo że w klimatach NHL od dawna nie siedzę. Hartman ciekawie opowiada, nie ma problemów językowych, wymowa super, technicznie czysto. Zupełnie inna liga niż "Szklana Szczęka" z MMA Rocks, gdzie połowy audycji nie potrafię zrozumieć.

Marcina znam osobiście. Ogromna wiedza i swoboda przed mikrofonem. Kilka razy namawiał mnie do współudziału, ale nie potrafię się przemóc - wolę pisać niż mówić. Konkurencji na polskim rynku raczej brak. O hokeju krajowym nagrywają natomiast inni, chociażby Wojtek Świerkot z Michałem Ruszelem z Onetu - podcast nosi tytuł "Zamrożeni".

Odnośnik do komentarza

Skończyło się rumakowanie. Po 9 kolejkach pierwsza porażka. Szkoda, że ze słabaywym Montrose. http://i.imgur.com/au902Fl.png

 

Inna sprawa, że ciężko było zrobić coś więcej, skoro mój drwal na obronie w 22 minucie zebrał już drugą żółtą kartę :roll:

 

Drugie miejsce jest, 4 punkty straty do East Stirlingshire. Walczymy :war:

 

A tak w ogóle to jakoś ciągle nie mogę się przyzwyczaić do tego nowego "designu" FM-a po przesiadce z wersji 08. Nie mogę zapamiętać położenia większości opcji lub statystyk i kliakm jak głupi ;)

 

Btw. jestem taktyczną sierotą, ale coś tam skleconego działa. Jednak pytanie, jak pozbyć się wrzucanych za kołnierz obrońców piłek? Dość dużo mam sytuacji 1na1 napastników rywali...

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że se sprawdziłem skład w Fantasy :) U Jaguarów posypali się WR i mój Lee ma być pierwszym wyborem dla rozgrywającego. Co prawda to rookie, a Jags są raczej potwornie chujowi, ale może uzbiera z 10 pkt ;)

To będzie kluczowe spotkanie w rywalizacji między nami ;). Ciekawe czy przyjście Sprollesa mocno ograniczy rolę McCoya w Eagles. No i Foles... czy udźwignie oczekiwania w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...