Skocz do zawartości

Marynia gotuje 451 potraw o smaku umami


Kuchar

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle w ostatnich odcinkach Kopyr odwala taką żenadę, że nie wiem. Te denne muzyczki w intrze, jakieś idiotyzmy z recenzją po ciemku, dzisiaj rano widziałem filmik "shit happens". To wszystko nadaje się tylko do tego suba na reddicie, którego kiedyś Hawkeye i Gabe tu wrzucali, nie pamiętam nazwy.

 

Cringe is the name ;)

Odnośnik do komentarza

A ja już pisałem kiedyś - Kopyrowi sodówa uderzyła do głowy, jak zobaczył, że może samodzielnie nieść kaganek oświaty piwowarstwa domowego, co akurat miało miejsce jak założył bloga. Na browar.biz był normalniejszy, ale to pewnie dlatego, że było go komu w razie potrzeby utemperować. A na blogu zebrał klakierów i się zaczęło.

Odnośnik do komentarza

Parę dni temu była tu dyskusja o PS3, wbił szymek_ i rzucił jakąś ofertą i w sumie jakoś wkręcił mi zakup konsoli, bo już od jakiegoś czasu o tym myślałem, a teraz dał mi taki ostateczny impuls. Teraz przeglądam allegro, po przekopaniu się przez wszystkie aukcje znalazłem jakąś jedną, chyba najciekawszą, patrzę kto sprzedaje - kresekcmf z Białej Podlaskiej. :keke:

Odnośnik do komentarza

O, widzę, że zebrałem 8 plusów za określenie Martini per pedalski trunek i pozdrowienie przy okazji FYM-a.

 

Czas na eksperyment.

 

Napiszę pierwsze zdanie raz jeszcze, po czym skreślę kilka słów i zobaczę, co się wydarzy...

 

O, widzę, że zebrałem 8 plusów za określenie Martini per pedalski trunek i pozdrowienie przy okazji FYM-a.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...