Skocz do zawartości

Marynia gotuje 451 potraw o smaku umami


Kuchar

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz po szkole mogłem pracować przy ochranianiu jakiegoś kurnika za 4000 na miesiąc :) niestety to był jakiś fejk, facet chciał chyba wyciągnąć dotacje z Unii, i zniknął tak szybko jak się pojawił :) Wydało mi się to podejrzane i nieopłacalne dla nikogo (poza mną), ale sporo chętnych do pracy miał :)

Odnośnik do komentarza

to jakas mnar firma, produkujaca urzadzenia wielofunkcyjne wspmagajace jakies choroby oskrzel, astmy itp, moje zdanie to by bylo jezdzic do klientow po Szczecinie + 30km od i im dostarczac i uczyc ubslugi
najpierw tydzien darmowe szkolenie
potem 3 miesiace probne umowa o dzieło, daja 45 zlecen na miesiac, glownie popoludniach, 2400zł netto

 

 

Odnośnik do komentarza

 

to jakas mnar firma, produkujaca urzadzenia wielofunkcyjne wspmagajace jakies choroby oskrzel, astmy itp, moje zdanie to by bylo jezdzic do klientow po Szczecinie + 30km od i im dostarczac i uczyc ubslugi

najpierw tydzien darmowe szkolenie

potem 3 miesiace probne umowa o dzieło, daja 45 zlecen na miesiac, glownie popoludniach, 2400zł netto

 

 

 

Byłem pewny, że coś w tym stylu. Nawiasem mówiąc coś takiego jak darmowe szkolenie jest chyba nielegalne.

Moim zdaniem śmierdzi akwizycją.

Odnośnik do komentarza

 

 

to jakas mnar firma, produkujaca urzadzenia wielofunkcyjne wspmagajace jakies choroby oskrzel, astmy itp, moje zdanie to by bylo jezdzic do klientow po Szczecinie + 30km od i im dostarczac i uczyc ubslugi

najpierw tydzien darmowe szkolenie

potem 3 miesiace probne umowa o dzieło, daja 45 zlecen na miesiac, glownie popoludniach, 2400zł netto

 

 

 

Byłem pewny, że coś w tym stylu. Nawiasem mówiąc coś takiego jak darmowe szkolenie jest chyba nielegalne.

Moim zdaniem śmierdzi akwizycją.

 

pewnie nią jest

Odnośnik do komentarza

 

to jakas mnar firma, produkujaca urzadzenia wielofunkcyjne wspmagajace jakies choroby oskrzel, astmy itp, moje zdanie to by bylo jezdzic do klientow po Szczecinie + 30km od i im dostarczac i uczyc ubslugi

najpierw tydzien darmowe szkolenie

potem 3 miesiace probne umowa o dzieło, daja 45 zlecen na miesiac, glownie popoludniach, 2400zł netto

 

 

 

 

czyli po prostu będziesz opierdalał odkurzacze na pokazach :keke:

Odnośnik do komentarza

No też mi się tak wydaje, a w ogłoszeniu było, że jedynie kierowca kat B poszukiwany ;)

 

Z jednej strony koleś zaprzeczał, że to nie jest akwizycja, z drugiej jednak mówił, że po próbnym samemu się wybiera - czy stałe 45 zleceń i stała pensja czy w zależności od wyniku. Co w sumie jest sprzeczne z brakiem akwizycji.

Odnośnik do komentarza

No też mi się tak wydaje, a w ogłoszeniu było, że jedynie kierowca kat B poszukiwany ;)

 

Z jednej strony koleś zaprzeczał, że to nie jest akwizycja, z drugiej jednak mówił, że po próbnym samemu się wybiera - czy stałe 45 zleceń i stała pensja czy w zależności od wyniku. Co w sumie jest sprzeczne z brakiem akwizycji.

jak zaprzeczal, ze to nie jest akwizycja, to juz wszystko wiemy :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Niektórzy kibice ManUtd nawet po wczorajszym meczu mówią "spokojnie, przecież mamy świetną kadrę" :lol: Otóż NIE, macie średnią, jeśli nie słabą kadrę, poza tym macie menedżera, który gra trzema środkowymi obrońcami, podczas gdy ani jeden z nich do gry się nie nadaje. Jak długo oni jeszcze będą żyć w złudzeniu, które pozostawił im geniusz Fergusona?

Odnośnik do komentarza

Niektórzy kibice ManUtd nawet po wczorajszym meczu mówią "spokojnie, przecież mamy świetną kadrę" :lol: Otóż NIE, macie średnią, jeśli nie słabą kadrę, poza tym macie menedżera, który gra trzema środkowymi obrońcami, podczas gdy ani jeden z nich do gry się nie nadaje. Jak długo oni jeszcze będą żyć w złudzeniu, które pozostawił im geniusz Fergusona?

tez mnie to zastanawia. 1pkt w lidze po 2 kolejkach. wpierdol od amatorow w pucharze, a kibice wciaz mysla o mistrzostwie i widza swoj klub jako jeden z najsilniejszych na swiecie. za bardzo sie chyba przyzwyczaili do ery Fergusona.

Odnośnik do komentarza

Niektórzy kibice ManUtd nawet po wczorajszym meczu mówią "spokojnie, przecież mamy świetną kadrę" :lol: Otóż NIE, macie średnią, jeśli nie słabą kadrę, poza tym macie menedżera, który gra trzema środkowymi obrońcami, podczas gdy ani jeden z nich do gry się nie nadaje. Jak długo oni jeszcze będą żyć w złudzeniu, które pozostawił im geniusz Fergusona?

No to chyba każdy widzi poza najbardziej zaślepionymi fanami, Fergie wyciskał maksa z tego materiału co miał. Nie da się walczyć o najwyższe cele z grajkami pokroju Smalinga, Evansa, Fletchera, Cleverleya.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...