Skocz do zawartości

Marynia gotuje 451 potraw o smaku umami


Kuchar

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pisz teraz, to znaczy, że jeszcze nie było "Corocznego Rozsyłania Kurtek Mourinho Do Każdego Kto Napisze List Do Chelsea Day", może zdążysz się załapać na tegoroczny.

O fak, prawie zapomniałem zminusować żart stefana.

 

Nie, bo wiesz - znaczek kosztuje :-k

 

19 zł za priorytet ;)

Odnośnik do komentarza

Powró po dłuższej przerwie udany. Po dogrywce zwycięstwo z Nuggets i chociaż dobry wynik punktowy.

 

 

 

JZfc2Xg.png

 

 

Cieszy, że w końcu udało mi się ustabilizować grę na pewnym poziomie. W zasadzie wszystkie staty poszybowały w górę w porównaniu do debiutanckiego sezonu, oprócz skuteczności rzutów za 3. Ale też oddaje ich więcej, to naturalne, że spadła ;)


O... dzisiaj pojedynek wagi ciężkiej na US Open. Taylor Townsend - Serena Williams :)

Odnośnik do komentarza

Fun fact: Romero po tym karnym, który zabrał nam tryumf w LE (z Feyenoordem to bym rezerwami wygrał) strzelił dwa piękne karne w lidze...

 

Fun fact #2: Do ostatniej kolejki Genk był mistrzem, ale dostał sromotny wpierdol u siebie z Kortrijk i tak jak my kiedyś ostatnim meczem ze Standardem oddaliśmy mistrzostwo Anderlechtowi, tak Genk oddał je w tym sezonie nam.

 

Fun fact #3: Genk, który już był w ogródku, już witał się z gąską, spadł na miejsce... trzecie, bo Anderlecht pokonał Brugię, przez co... nie zagra w Lidze Mistrzów

 

Fun fact #4: Najlepszym strzelcem mojegu RFC Huy został kapitan, zawodnik będący z nami od 9 lat, który ma atrybuty może na Mouscron czy inne Lokeren, ale nie na europejskie puchary. Oto i Nany Dimata

 

Fun fact #5: Bustamante zanotował 24 asysty i zabrakło mu tylko jednej do wyrównania rekordu wszech czasów ligi

Odnośnik do komentarza

Ja bym chciał choćby 7-15 (bo godzinę muszę dojechać, więc 6-14 to trochę hardkor), bo rano i tak na autopilocie chodzę, a tyle wolnego po pracy by było :roll:

 

A tak 8.10-16.10, też źle nie jest, bo z powrotem z mlekiem jadę i jestem na 17.15 w domu ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...