Skocz do zawartości

Marynia gotuje 451 potraw o smaku umami


Kuchar

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Charakterystyka ankietowanych - hipoteza badawcza.

Bananowo jajkowy omlet - kupiłem blender i jest taki super, że wszystko bym blenderował, nawet schabowego z kością.
Krewetki w pikantnej tempurze z sosem tajskim z mleczka kokosowego, trawy cytrynowej, imbiru i pomidorow - wszystko mi smakuje, byle dużo i z ketchupem tajskim sosem, czekam na pastę od Hołka o mega ostrym sosie - czytam ją podczas ognistej defekacji
Mulatka z fajnymi piersiami - może się nie najem, ale lubię polizać, nawet przez szybę monitor; zgodnie z zasadami savoir vivre mam na podorędziu ściereczkę do wytarcia rąk
Mieszam wszystko co mam w lodówce (tuńczyk tam nie pasował) by jmk - mieszam wszystko co mam w lodówce (tuńczyk tam nie pasował) by jmk; chciałbym mieć blender
FYMowe ziemniaki - jestem Mireczkię, żydzę na frytki
Odnośnik do komentarza

Nauki FM-a 14 po przesiadce z FM-a 08 ciąg dalszy. Po remisie 3:3 z własnymi rezerwami :kekeke: przegrałem z jakimiś amatorskimi ogórami 2:3 :D. Ponownie przysiadłem nad taktyką i w następnym meczu ze znacznie silniejszym Raith Rovers (poziom Scottish Championship!) przegrałem ledwie 0:1, a biorąc pod uwagę sytuacje z obydw stron powinien być remis ;).

 

Ciekawe jak długo wytrzymam w Peterhead :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam chyba jakiś zjebany gust, bo mi pani Daria urodą nie imponuję (nogi ma fajne, ggóre średnią). Choć jej wiedza na temat żużla jest imponująca.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...