Skocz do zawartości

Marynia po raz 449 wałkuje to samo


Ingenting

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Robaczki, jak to jest z finansowym fair play? Zacząłem grać Wolves i tam mam teraz 7 milionów budżetu, ale boję się wydawać, bo mogę mieć strate maksimum 4m funtów, a obecnie mam 3 z groszami (super wspomaganie słabszych klubów kurwo). Mam się srać i faktycznie nie wydawać, czy jak będzie strata to prezes klubu jakoś ją załata albo inny cud się może wydarzy?

 

Jak cos wygrasz to z nagród pokryję, a jak nie to ni chooja ;)

A jak przekroczysz tą cenę to jak awansujesz do pucharów mogą cię nie dopuscić chyba że zapłacisz różnicę ;)

Odnośnik do komentarza

A dlaczego nie? Przecież to ustawienie jak każde inne.

I jak każdym innym ustawieniem ograłem Porto na wyjeździe, nie dałem się Sportingowi i Benfice, no przecież to oczywiste :) Zaraz sobie ustawię 2-5-3 i też ich opierdole a co! :) A poważnie, to mam w każdym meczu ogromną dziurę w środku pola (bo gram dwoma defensywnymi pomocnikami i dwoma wysuniętymi do przodu skrzydłowymi), bez środka pomocy czy też OPŚ a mimo to rywalom ciężko o 100% okazje.

Odnośnik do komentarza

Robaczki, jak to jest z finansowym fair play? Zacząłem grać Wolves i tam mam teraz 7 milionów budżetu, ale boję się wydawać, bo mogę mieć strate maksimum 4m funtów, a obecnie mam 3 z groszami (super wspomaganie słabszych klubów kurwo). Mam się srać i faktycznie nie wydawać, czy jak będzie strata to prezes klubu jakoś ją załata albo inny cud się może wydarzy?

 

Jak grałem Milanem to miałem ogromne braki na koniec okresu rozliczeniowego (coś w okolicach 500-600 mln zł) i chwilę przed deadlinem prezes sypnął kasą :D

Odnośnik do komentarza

 

Robaczki, jak to jest z finansowym fair play? Zacząłem grać Wolves i tam mam teraz 7 milionów budżetu, ale boję się wydawać, bo mogę mieć strate maksimum 4m funtów, a obecnie mam 3 z groszami (super wspomaganie słabszych klubów kurwo). Mam się srać i faktycznie nie wydawać, czy jak będzie strata to prezes klubu jakoś ją załata albo inny cud się może wydarzy?

 

Jak grałem Milanem to miałem ogromne braki na koniec okresu rozliczeniowego (coś w okolicach 500-600 mln zł) i chwilę przed deadlinem prezes sypnął kasą :D

 

To pierdolę i kupuję Jem Karacana i wyhaczyłem holenderskiego wieżowca z Niemiec http://i.imgur.com/4eeiTI9.png

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...