Skocz do zawartości

Marynia po raz 449 wałkuje to samo


Ingenting

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Za którym razem przeszedłeś misję z tańczącym lowriderem? :/

 

Za drugim - jak się doczytałem, że nie naciska się kursorów, a 4862 na numerycznej :P

Za to jako że mam wolne paluchy, to wyścigi sprawiają mi dość dużo problemów i jak goniłem z Catalyną na quadach rednecków, to chyba do dziesięciu prób dobiłem :P

Odnośnik do komentarza

Lol, Joey Barton napisał odnośnie konfliktu Izraelsko-Palestyńskiego 'If this was anybody else but Israel the West would intervene,' 'It cannot continue. Innocent children being slaughtered. This must stop.' 'How can a God stand by and watch this? Or even condone this? Is this all part of his master plan? 'The UN attempting to evacuate the school when the bombing took place? Asked IDF (The Israel Defense Force) for window to evacuate. Not given. Children die as a result. 'This is not war. These are not combatants. They are just innocent children. This is ethnic cleansing.'

 

I dobry Żyd Yossi Benayoun zripostował, tylko pozornie, trafne punkty antysemickiego, popierającego holocaust i stojącego po stronie terrorystów moralnego śmiecia:

KXzWb76.png

 

:lol:

 

To jest odpowiedź Bartona na powyższą wiadomość Benayouna:

LrWI0JM.png

Odnośnik do komentarza

Robaczki, jak to jest z finansowym fair play? Zacząłem grać Wolves i tam mam teraz 7 milionów budżetu, ale boję się wydawać, bo mogę mieć strate maksimum 4m funtów, a obecnie mam 3 z groszami (super wspomaganie słabszych klubów kurwo). Mam się srać i faktycznie nie wydawać, czy jak będzie strata to prezes klubu jakoś ją załata albo inny cud się może wydarzy?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...