Skocz do zawartości

Marynia po raz 448 wysłuchuje tych samych marnych wrzutów od Johnissa i tio


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

TVN24: Niemcy znow podbili swiat :crazy::D

Nie manipuluj ;)

 

Żonis - ja miałem pomysł na tytuł newsa po wygranej giermaziaka na RBR: "Polski Hymn w ojczyźnie Hitlera".

 

Inna sprawa, że po zwycięstwie Niemiec Mossad miał masę pracy w Argentynie. Sprawdzali kto się cieszy. #operacjaodessa :keke:

 

Wówczas musiałbyś też dodać, że Giermaziak jechał hitlerowskim samochodem.

Odnośnik do komentarza

Jaki oszustwo, przez przypadek włączyłem Tele5 i tam jakiś konkurs na tytuł filmu, oglądam chwilę, a babka gada, że nikt nie dzwoni i czekają na jeden nr, co chwila gada, że już nie może, że czas goni. Myślę sobie, że w sumie taka godzina (program na żywo) to może faktycznie nikt nie ogarnia, zadzwoniłem i miałem odp. na jakieś pytanie, odpowiedziałem dobrze (wciskając klawisz na tel) i mi automat mówi, że byli szybsi w odpowiedzi ha ha :)

 

A mogłem mieć 8 tysięcy :(

Odnośnik do komentarza

Jaki oszustwo, przez przypadek włączyłem Tele5 i tam jakiś konkurs na tytuł filmu, oglądam chwilę, a babka gada, że nikt nie dzwoni i czekają na jeden nr, co chwila gada, że już nie może, że czas goni. Myślę sobie, że w sumie taka godzina (program na żywo) to może faktycznie nikt nie ogarnia, zadzwoniłem i miałem odp. na jakieś pytanie, odpowiedziałem dobrze (wciskając klawisz na tel) i mi automat mówi, że byli szybsi w odpowiedzi ha ha :)

 

A mogłem mieć 8 tysięcy :(

 

A będziesz 26,90 w plecy :keke:

Odnośnik do komentarza

Jaki oszustwo, przez przypadek włączyłem Tele5 i tam jakiś konkurs na tytuł filmu, oglądam chwilę, a babka gada, że nikt nie dzwoni i czekają na jeden nr, co chwila gada, że już nie może, że czas goni. Myślę sobie, że w sumie taka godzina (program na żywo) to może faktycznie nikt nie ogarnia, zadzwoniłem i miałem odp. na jakieś pytanie, odpowiedziałem dobrze (wciskając klawisz na tel) i mi automat mówi, że byli szybsi w odpowiedzi ha ha :)

 

A mogłem mieć 8 tysięcy :(

Keith ma akurat na zbyciu - dogadajcie się :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...