Skocz do zawartości

Marynia po raz 448 wysłuchuje tych samych marnych wrzutów od Johnissa i tio


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

O fak, w FM 14 są strzałki? :o Powrót do przeszłości <3

 

A teraz czytam poradnik do FIFA 13 i w to też zachciało mi się grać :keke: Dobrze, że dzisiaj jest piątkowy wieczór nerda i nigdzie nie wychodzę :) Jutro parapetówka kumpla, to kulturalnie się napiję wódeczki.

Odnośnik do komentarza

KIEDYŚ SPOTKAŁEM BONIEGO NA SALONIKU JAKIEGOŚ MINISTERSTWA. PODOCHODZĘ DO NIEGO I MÓWIĘ "CZEŚĆ BONI TY SKURWYSYNU". A ON TYLKO "ELO" I ODWRACA GŁOWĘ. SPRZEDAŁEM MU BLACHĘ W POTYLICĘ I MÓWIĘ "SŁUCHAJ MNIE UWAŻNIE BO CI NIE SPRZEDAM POLICZKA". MICHAŚ COŚ TUPNĄŁ, COŚ MRUKNĄŁ ALE MÓWI "DOBRA SŁUCHAM CIEBIE CIERPLIWIE, CO MASZ MI DO POWIEDZENIA". "CZEMU SPRZEDAWAŁEŚ KOLEGÓW CZERWONYM" NA TO BONI POWIEDZIAŁ DO MNIE - "TY KURWA GNOJU" I SZYBKO ZACZĄŁ PISAĆ TWEETA. POTEM UCIEKŁ DO LASU.

Odnośnik do komentarza

KIEDYŚ SPOTKAŁEM BONIEGO NA SALONIKU JAKIEGOŚ MINISTERSTWA. PODOCHODZĘ DO NIEGO I MÓWIĘ "CZEŚĆ BONI TY SKURWYSYNU". A ON TYLKO "DZIEŃ DOBRY" I ODWRACA GŁOWĘ. SPRZEDAŁEM MU BLACHĘ W POTYLICĘ I MÓWIĘ "SŁUCHAJ MNIE UWAŻNIE BO CI NIE SPRZEDAM POLICZKA". MICHAŚ COŚ TUPNĄŁ, COŚ MRUKNĄŁ ALE MÓWI "DOBRA SŁUCHAM CIEBIE CIERPLIWIE, CO MASZ MI DO POWIEDZENIA". "CZEMU SPRZEDAWAŁEŚ KOLEGÓW CZERWONYM" NA TO BONI POWIEDZIAŁ DO MNIE - "TY KURWA GNOJU" I SZYBKO ZACZĄŁ PISAĆ TWEETA. POTEM UCIEKŁ DO LASU.

fixed

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...