Skocz do zawartości

Marynia po raz 448 wysłuchuje tych samych marnych wrzutów od Johnissa i tio


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przeklejam, bo się SZczur wpierdolił i wyrzucił mnie na następną stronę :angry:

 

No dlatego sympatyczny Rafał IMO jest umoczon. Proponuję powołać forumową komisję śledczą. Pod potwornym gradobiciem pytań wyciśniemy mu z dupska całą prawdę, a proces poprowadzimy we włoskim stylu - będą kajdany założone za plecami i degradacje do 4. ligi :profesor:

 

jmk ma chyba jakiegoś tam ziomka, który z nim studiuje (studiował), więc proponuję powołać go na pierwszego świadka.

Odnośnik do komentarza

No dlatego sympatyczny Rafał IMO jest umoczon. Proponuję powołać forumową komisję śledczą. PRoces poprowadzimy we włoskim stylu - będą kajdany założone za plecami i degradacje do 4. ligi :profesor:

Czasy się zmieniają, ale pan zawsze jest w komisjach

Odnośnik do komentarza

Jak będę miał chwilę to spytam kumpla tę sprawę.

 

 

Mi przez pobyt w szpitalu poszedł rok w plecy, mogłem mieć szansę iść dalej, ale kosztowałoby to mnie 3 koła, więc wolałem rok powtórzyć.

Odnośnik do komentarza

No dlatego sympatyczny Rafał IMO jest umoczon. Proponuję powołać forumową komisję śledczą. Pod potwornym gradobiciem pytań wyciśniemy mu z dupska całą prawdę, a proces poprowadzimy we włoskim stylu - będą kajdany założone za plecami i degradacje do 4. ligi :profesor:

 

jmk ma chyba jakiegoś tam ziomka, który z nim studiuje (studiował), więc proponuję powołać go na pierwszego świadka.

Albo zróbmy to jak w Grze o Tron, Keith, ostatecznie niemal pewny skazania po jasno wskazujących na niego wystąpieniach forumowiczów, zażąda Próby Walki i The invertebrate zmierzy się z kolegą po fachu The Pawojem.

Odnośnik do komentarza

To nie jest ocieplanie wizerunku tylko odpowiedź, na wyjątkowo głupi tekst Kaczyńskiego:

 

Nie lubię mówić o takich rzeczach, ale kiedy ja byłem premierem to jadłem wyjątkowo - przepraszam, że tak mówię - ohydne obiady w kancelarii premiera. I chociaż twarz mi wykręcało, to jadłem.

 

 

 

Tekstem tym Kaczyński potwierdził tylko, że kompletnie nie nadaje się na szefa czegokolwiek. Skoro będąc premierem nie potrafił załatwić by kancelaryjna kuchnia gotowała mu smaczne obiady to jak miałby załatwić cokolwiek dla kraju.

Odnośnik do komentarza

To nie jest ocieplanie wizerunku tylko odpowiedź, na wyjątkowo głupi tekst Kaczyńskiego:

 

Nie lubię mówić o takich rzeczach, ale kiedy ja byłem premierem to jadłem wyjątkowo - przepraszam, że tak mówię - ohydne obiady w kancelarii premiera. I chociaż twarz mi wykręcało, to jadłem.

 

 

 

Tekstem tym Kaczyński potwierdził tylko, że kompletnie nie nadaje się na szefa czegokolwiek. Skoro będąc premierem nie potrafił załatwić by kancelaryjna kuchnia gotowała mu smaczne obiady to jak miałby załatwić cokolwiek dla kraju.

Pewnie nie musiał, mama mu gotowała.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...