Skocz do zawartości

Marynia rozdaje na forumku 447 minusów w sobotni dzień


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

czołem panowie :)

tak sobie gaworzycie o tej pracy, ja od przeszło miesiąca pracuję na nowym stanowisku, dwadzieścia kilo lżejszy mimo natłoku obowiązków, odżyłem poprzez wolne noce i weekendy :)

props!

 

a ja sie wlasnie zastanawiam, czy nie zmienic roboty

 

plusy

- ciekawa robota

- duzo wyzsze zarobki

 

minusy

- korpo stajl - jeszcze wiekszy niz mam obecnie

- open space ( :/ )

- brak elastycznosci w czasie i formie pracy, jaki mam teraz (czyli regularnie 9-17, nie moge przyjsc wczesniej i wyjsc wczesniej, niepelny etat nie wchodzi w gre itd. itp.)

 

no i, cholera, nie wiem co robic :D

Odnośnik do komentarza

Wysłałem maila do Mourinho :)

Helo, Mr Jose!

I live in poland,and i support Chelsea 11 years.

I'm your big fan and really respect and admire you.

I would be very grateful if you replied to my letter.

Long live Chelsea! Sincerely Jan Klimkowski :)

PS: Sorry for my english :)

Odnośnik do komentarza

Na pewno zaimponujesz Jose, że zamiast popracować i zajrzeć do słownika, i napisać list bez błędów dopisałeś PS. On lubi ludzi robiących coś na pół gwizdka i szukających wymówek :]

 

Zakładając, że w ogóle otrze się o komputer, który stał koło komputera, który kiedyś używał człowiek, który odbierze ten mail.

Odnośnik do komentarza

Na pewno zaimponujesz Jose, że zamiast popracować i zajrzeć do słownika, i napisać list bez błędów dopisałeś PS. On lubi ludzi robiących coś na pół gwizdka i szukających wymówek :]

 

Zakładając, że w ogóle otrze się o komputer, który stał koło komputera, który kiedyś używał człowiek, który odbierze ten mail.

jak tam twoja karta grafiki koleszko ?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Skąd Johniss wie kto minusy daje skoro nie ma przyjaciela? Czyżby znowu zrobił włam na czyjeś konto?

Udowodnij, ze wlamalem sie na czyjes konto, klamczuszku :)

 

Panie dziennikarzu, naucz się pan wreszcie czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że się pan włamał na czyjeś konto.

 

Chciałbym Cię pouczyć, że Lepper za zdanie "czy to prawda panowie rządzący, że jesteście złodziejami i mordercami? Ja niczego nie sugeruję - ja tylko pytam." dostał wyrok.

To w gruncie rzeczy ciekawe, że wg Ciebie ze zdania "czyżby johniss znowu zrobił włam na czyjeś konto" nie wynika, że "johniss zrobił kiedyś włam na konto", ale już z innego "tio, tylko bez hipokryzji, proszę" wynika, że "tio jest hipokrytą".

 

Tak, jesteś. Zrzuciłeś maskę. I to już jest naprawdę żenujące jak odwracasz kota ogonem. Wstydziłbyś się.

 

1. Porównując obie kwestie udowadniasz tylko, że czytanie ze zrozumieniem sprawia Ci problemy

2. Lepper nie został skazany za te słowa. W dodatku przeinaczyłeś ten cytat, który w oryginale odnosił się do dziennikarzy: "Gdyby Lepper wyszedł do marszałka i uderzył go w gębę albo napluł mu w twarz, cała prasa by pisała na pierwszym miejscu. Ale że Lepper mówi, że złodzieje rządzą Polską, to już jest normalne dla dziennikarzy."

3. Odwracasz sens dyskusji, którym było pytanie "Skąd Johniss wie kto stawia minusy?" O ile wiem tylko status przyjaciela bądź bycie moderatorem umożliwia podgląd kto oceniał post. Ponieważ jesteś tylko "użytkownikiem" to moje pytanie jest zasadne.

4. Nazywasz mnie "kłamczuszkiem", "durniem", "hipokrytą" - używasz w dyskusji argumentów ad personam, manipulujesz cytatami, zmieniasz temat rozmowy, nie rozumiesz czytanych kwestii - dyskusja z Tobą przypomina bicie przedszkolaka.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...