Skocz do zawartości

Livescore - MŚ 2014 w Brazylii


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Za to kompletnie nie przekonuje mnie Hazard. Nie tylko dzisiaj ale w ogóle, na codzień w Chelsea. Niby szybki i dynamiczny, fajnie czasem kręci na skrzydle przy linii, ale nie ma tego czegoś, zwłaszcza bliżej bramki. Taki w sumie grajek na poziomie Nasriego bym powiedział. Do tego trochę gwiazdorek ponoć.

Nie no, serio :hahaha: ?

No co serio? Wszyscy strasznie się nim jarają przecież, od kibiców po dziennikarzy(tych z c+) więc nie wiem o co ci chodzi.

 

Przecież koleś w tym sezonie napędzał grę Chelsea. W kadrze nieźle sobie radzi, a co do gwiazdorzenia, no wpadki miał, ale nie popisywał się tak jak Nasri jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Za to kompletnie nie przekonuje mnie Hazard. Nie tylko dzisiaj ale w ogóle, na codzień w Chelsea. Niby szybki i dynamiczny, fajnie czasem kręci na skrzydle przy linii, ale nie ma tego czegoś, zwłaszcza bliżej bramki. Taki w sumie grajek na poziomie Nasriego bym powiedział. Do tego trochę gwiazdorek ponoć.

 

Nie no, serio :hahaha: ?

No co serio? Wszyscy strasznie się nim jarają przecież, od kibiców po dziennikarzy(tych z c+) więc nie wiem o co ci chodzi.

Przecież koleś w tym sezonie napędzał grę Chelsea. W kadrze nieźle sobie radzi, a co do gwiazdorzenia, no wpadki miał, ale nie popisywał się tak jak Nasri jeszcze ;)

A, o to ci chodzi. Nie no - ja się właśnie nie zgadzam. Tzn.dobry jest, wiadomo, ale no jaranko nim od paru lat w sumie jest ogromne, a do poziomu kilku kocórów mu trochę nadal brakuje.

Odnośnik do komentarza

Ta Belgia to taka sierotka trochę.

 

Walonowie odpadli wczoraj, a Flamandowie czekają na mecz z Kostaryką. I tutaj się kopio jakieś miśki, którym tak naprawdę nikt nie kibicuje. Szkoda, że USA nie wyeliminowało Belgów, bo by było mocne napięcie :)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Za to kompletnie nie przekonuje mnie Hazard. Nie tylko dzisiaj ale w ogóle, na codzień w Chelsea. Niby szybki i dynamiczny, fajnie czasem kręci na skrzydle przy linii, ale nie ma tego czegoś, zwłaszcza bliżej bramki. Taki w sumie grajek na poziomie Nasriego bym powiedział. Do tego trochę gwiazdorek ponoć.

Nie no, serio :hahaha: ?

No co serio? Wszyscy strasznie się nim jarają przecież, od kibiców po dziennikarzy(tych z c+) więc nie wiem o co ci chodzi.

Przecież koleś w tym sezonie napędzał grę Chelsea. W kadrze nieźle sobie radzi, a co do gwiazdorzenia, no wpadki miał, ale nie popisywał się tak jak Nasri jeszcze ;)

A, o to ci chodzi. Nie no - ja się właśnie nie zgadzam. Tzn.dobry jest, wiadomo, ale no jaranko nim od paru lat w sumie jest ogromne, a do poziomu kilku kocórów mu trochę nadal brakuje.

 

Nie no, CR ani Messi to to nie jest, ale za sezon, dwa nie widzę problemu, możliwości ogromne. Jakby miał podejście CR to byłby pewniak na Złotą Piłkę za jakiś czas.

Serio Chadli? Przyda się wzrost? Skrzydłowego 1,87m? No wysoki, ale bez przesady...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...