Skocz do zawartości

Marynia opuszcza 446 godzin wykładów


Ingenting

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kolumbia, Chile, Urugwaj :)

 

A w Hiszpanii czasem nie ma ze 30% bezrobocia wsrod mlodych ludzi? Faktycznie, raj na ziemi :)

 

 

30% to może ogólnie. Wśród młodych(16-24) to się waha między 50-60%. No ale pewnie nie o to chodziło z tym zajebistym krajem, tylko o to że jest tam pięknie, wesoło i przyjemnie :D. Też loffciam Hiszpanię, chociaż akurat ludzie mi średnio przypadali do gustu. Jakieś takie trochę wymuskane cwaniaczki-pustaki. Ale no nie byłem jakoś długo, więc może mi się wydawało.

 

O to, to :)

No tak ogólnie to wydają się jacyś mało błyskotliwi, ale wiadomo, nie wszyscy, i trochę już wartościwych osób poznałem.

BTW jeśli się jest blondynem, najlepiej wysokim, to jest dodatkowy side-benefit, i to całkiem spory :D

 

 

 

 

Jutro będzie wesoło. Czeka mnie potyczka z hiszpańskim urzędami bez kompletnej znajomości języka hiszpańskiego;).

Spoko. Nawet gdybys znal hiszpanski to by Ci niewiele pomogl, bo tam po katalonsku trzeba gadac ;P

 

Pierdolisz

Potwierdzam ;), Poszło w miarę sprawnie. W biurze dla imigrantów miałem szczęście (jakkolwiek to abstrakcyjnie zabrzmi), bo trafiłem urzędniczkę z podstawową znajomością angielskiego. W drugim urzędzie poszło już na migi, ale wszystko się udało załatwić ;). Swoją drogą propsy dla hiszpańskiej administracji. Urząd otwarty od 9, a w większości banków wszelkie opłaty administracyjne można robić od 8:30 do 10. :lol:. Jeszcze założyć konto w banku i przede wszystkim znaleźć jakieś lokum i z górki ;).

 

A co do bezrobocia, to Hiszpanie są trochę rozleniwieni przez dobre socjale, ale to się już zmienia ;)

Odnośnik do komentarza

 

Te mistrzostwa wyłącznie kojarzę. Pamiętam, że była reklama Polsatu, w której wymieniali Henry'ego, Deschampsa i Zidane'a próbując wcisnąć dekoder i oczywiście Seata :D. W McDonald's do Happy Meal dodawali takie, nie wiem jak to nazwać... szmaciane frisbee, które do tej pory gdzieś w Ostrołęce leży.

http://i.ebayimg.com/t/McDonalds-world-cup-france-98-Frisbee-/00/s/MTU4OFgxNjAw/z/gvIAAOxy9eVROwyV/$T2eC16RHJHwE9n8ihpYCBROwyU5ukw~~60_35.JPG

 

O takie! No coś pięknego.

 

 

Nostalgłę ;(

 

szramek, coś ty odjebał z tym zarostem :D

Nie chce mi się golić w tygodniu, no co :D

Odnośnik do komentarza

schizzm, co potwierdzasz i cóż za praca? :P

 

Tak, bezrobocie 50%, nikt nie ma pracy, ale bary zawsze pełne, relaksik, uśmiech na mordzi, cervesita, zyć nie umierać :D

Odnosilem sie do stwierdzenia fenomena;). Ja robotę dostałem w softonicu :). A co do tego, co napisałeś, to 100% racja - pozytywne nastawienie, humor, wszędzie pełne knajpy, zadziwiające;).

 

Johniss właśnie się dowiedziałem, że TVN będzie chciał kogoś tu na wymianę wysłać, weź się wkrec;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...