Skocz do zawartości

Imię jej 44 i 4


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Scott Wallace reprezentuje :)

 

Szkoda, że troszkę byłem pod ścianą gdy go sprzedawałem. Ale będę śledził jego karierę dalej.

 

Ale odpalę shadowplay, żeby nagrać jaką kontrę moi odjebali z East Fife. Centralnie, Real przysłowiowy Madryt.

Odnośnik do komentarza

 

 

A przepraszam w czym miałby mi pomóc? Położyłby mi parkiet w mieszkaniu czy może kupił piekarnik :keke:

 

Pomóc Ci w radowaniu się z powodu zdobycia tytułu mistrzowskiego przez zespół piłkarski któremu kibicujesz :)

Sami na własne życzenie się wyautowali, wiec olać to :D nie mam kompleksu przegrywającego Realu :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Ale odpalę shadowplay, żeby nagrać jaką kontrę moi odjebali z East Fife. Centralnie, Real przysłowiowy Madryt.

Odpaliłem, komputer oszalał. Żeby było śmieszniej w ripleju, zamiast 4-2, wygrałem 4-0 i Wallace też trzykrotnie trafił do bramki.

Tip - odpal shadowplay narpiew, bo potem to może być róznie.

Tip2 - nie odpalaj shadowplay

Odnośnik do komentarza

Człowieku, ja jestem jedynym graczem w FM w Polsce, który kisi ogórka trzeci sezon w Div2.

Ale tez jestem jedynym, który z takiej "piwnicy" sprzedał kogoś za 210k funtów płatne z góry z automatycznym wypożyczeniem :)

Brawo za wytrwałość i niemały sukces, 210 tysięcy funtów za gracza i jeszcze zachowanie go w składzie, to spory majstersztyk negocjacyjny

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...