Skocz do zawartości

Marynia po raz 441 kładzie ser na wędlinę


Ingenting

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dostałem maila z zaproszeniem do kontaktu w sprawie oferty pracy w Londynie. Wśród podanych warunków było 3 lata doświadczenia w IT. Z ciekawości polookałem londyńskie oferty w podobnej tematyce i znalazłem identyczną, ale przeznaczone dla pracowników z Danii. Wymagania wszystkie takie same, ale już chcą 5 lat doświadczenia ;] Swoją drogą kozacka opcją za świetną kasę, ale nie czuję się na siłach jeśli chodzi o język, głównie techniczny.

Have you tried turning it off and on again?

 

I to wszystko co musisz umieć po angielsku w IT.

Odnośnik do komentarza

w serwisie cisza. Tydzien temu wyslali mi maila z agito, ze sprawe przekazuja dalej (do gigabyte). no i tak siedze i czekam... :roll:

 

 

pendrive na reklamacji? to co to za pendrive? o.O

 

niestety A-data :( mam starą 4rkę i jest nie do zarżnięcia, zachciało mi się 64gb i chuj bombki strzelił po trzech miesiącach

 

 

Smetek, złóż mi kompa w małej obudowie (Mini-ATX?) za 2 tys. i żeby można było wziąć na raty ;) ;P

 

i może jeszcze frytki do tego ?

 

przyjedź do Warszawy to coś złożymy (ew. kogoś ;) )

Odnośnik do komentarza

A ten Mini-ATX jest ci potrzebny w celu ...?

 

Jak po to, żeby ładnie wyglądał, nie zajmował miejsca i nie hałasował, to całkowicie cię rozumiem, ale stosunek ceny do efektu jest niewspółmiernie wysoki i się nie opłaci. Kup sobie laptopa ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...