Skocz do zawartości

NBA, where the game happens


millo

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś jak skutecznie (który klawisz za to odpowiada?) wykonać jakieś zwody w NBA Live 2007?

 

 

Crossover i crossover przytrzymane dłużej. Wszystko zależy od ustawień sliderów, jak bardzo efektywne są zagrania freestyle :-) ale to już było chyba wałkowane

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Zeszłoroczną rywalizację NBA Live vs. NBA 2k09 zdecydowanie wygrała ta druga pozycja. A jak jest w tym roku? Macie już wyrobione zdanie, albo słyszeliście opinie innych? Ja niestety nie mogłem porównać, bo na PS3 demo wypuściło tylko EA. Wygląda ślicznie, ale realność rozgrywki trudno wyłapać w kilka minut.

Odnośnik do komentarza

łazii - wydaje mi się, że na PSN amerykańskim jest demo NBA 2k10, założenie tam konta trwa chwilę, a daje dostęp do wielu dem, których u nas z dziwnych powodów nie publikują:>

Dla mnie Live jest średni, coś nie gra, dalej kilka kroków za 2k10, ale dystanst się zmniejsza, sądzę, że będzie się zmniejszał jak kiedyś w przypadku FIFY i PESa :>

Odnośnik do komentarza

Od kilku dni pogrywam sobie w NBA 2k9 na x-klocku i muszę powiedzieć że z jednej strony gra jest świetna, z drugiej zaś niewiarygodnie frustrująca. Jest to tak naprawdę mój pierwszy kontakt z koszykówką w wersji elektronicznej więc nie łatwo było mi się przyzwyczaić. Po jakichś 20-30 meczach w miarę ogarnąłem już sterowanie. Frustrujące są na przykład sytuacje gdy prowadzę sobie powiedzmy 5 punktami, gram dobrze a tu nagle przeciwnik rzuca mi 2 trójki z rzędu, do tego dokłada parę za 2 pkt a moje wszystkie rzuty blokuje/zbier. Po takim obrocie sprawy to ja przegrywam... 10 punktami :/. Łapię głupie faule, nic mi nie wchodzi a przeciwnik posyła trójkę za trójką, coraz piękniejszego alley oopa za coraz piękniejszym alley oopem i po zawodach tak naprawdę... Albo na przykład gra na przeciwko Yao Minga, przecież to już jest przegięce. On blokuje praktycznie wszystko co idzie spod kosza.

 

Sory za takie żale ale musiałem gdzieś dać upust swoim frustracjom bo czasem chcę mi się już wyjebać pada za okno :/.

Odnośnik do komentarza

Od kilku dni pogrywam sobie w NBA 2k9 na x-klocku i muszę powiedzieć że z jednej strony gra jest świetna, z drugiej zaś niewiarygodnie frustrująca. Jest to tak naprawdę mój pierwszy kontakt z koszykówką w wersji elektronicznej więc nie łatwo było mi się przyzwyczaić. Po jakichś 20-30 meczach w miarę ogarnąłem już sterowanie. Frustrujące są na przykład sytuacje gdy prowadzę sobie powiedzmy 5 punktami, gram dobrze a tu nagle przeciwnik rzuca mi 2 trójki z rzędu, do tego dokłada parę za 2 pkt a moje wszystkie rzuty blokuje/zbier. Po takim obrocie sprawy to ja przegrywam... 10 punktami :/. Łapię głupie faule, nic mi nie wchodzi a przeciwnik posyła trójkę za trójką, coraz piękniejszego alley oopa za coraz piękniejszym alley oopem i po zawodach tak naprawdę... Albo na przykład gra na przeciwko Yao Minga, przecież to już jest przegięce. On blokuje praktycznie wszystko co idzie spod kosza.

 

Sory za takie żale ale musiałem gdzieś dać upust swoim frustracjom bo czasem chcę mi się już wyjebać pada za okno :/.

 

:D Dobrze, że się odezwałeś. Wyłącz "clutch factor" w opcjach i w slidersach, bodajże w attributes zjedź ją dla siebie i CPU do zera. Jest to opcja emocji dzięki, której wynik zawsze jest w granicach remisu ;)

Odnośnik do komentarza

Dobra, jak na razie powiedziałem tej grze pas. Jest świetna ale wkurza mnie gdy przeciwnik jawnie i bezczelnie oszukuje. No bo jak inaczej określić sytuacje gdy w trzech kolejnych meczach idzie mi całkiem spoko, do przerwy prowadzę 7-8 punktami a potem moi zawodnicy zapominają jak się gra w kosza. Nie trafiają z czystych pozycji, nie potrafią podać a przeciwnik wrzuca chyba 7 bieg i trafia z najtrudniejszych pozycji. Aha, i zrobiłem to o czym pisał Brudinho. Nadal dupa. Może coś jeszcze muszę przestawić? Przede wszystkim fajnie by było gdyby przeciwnik miał z wolnych trochę niższą skuteczność niż 90-95%. Trójki też są dobijające, w ostatnim meczu z Hornets (gram Lakers) mieli oni skuteczność 90%, trafili dokładnie 9 na 10 rzutów za trzy... Powiecie że nie kryłem czy cuś. Dupa tam, może raz rzucali z czystej pozycji, reszta to jakieś fikoły w stylu rzut w pełnym biegu itp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...