Skocz do zawartości

NBA, where the game happens


millo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie i chyba po prostu się nie da :-k podczas obozu z Rockets przy pierwszej karierze i podczas obozu z Memphis w drugiej (aktualnej) wygrywałem wszystkie matchupy z zawodnikami zakontraktowanymi, a i tak komp mnie odesłał do niższej ligi :-k

Odnośnik do komentarza

Ja po 11 meczach w D-L trafiłem dom NBA i gram tam na razie 6 czy 7 mecz. Na razie mnie nie wywalili. :-k

 

 

Standard. Problemem jest dostać się po obozie przygotowawczym do zespołu i od początku sezonu grać w NBA. Na różnych forach czytałem i zasadniczo nie spotkałem się z nikim komu by się udało (PC).

 

MPM zadziwia. :roll: Wchodzę na boisko 1:17 do końca, wznowienie rywali z boku, przerywam podanie, piłka na aucie, a ja schodzę z boiska :lol: Po czym 5 sekund później znów pojawiam się na parkiecie :lol:

 

W patcha nba2k9 na PC nie ma co marzyć.

 

Poczekaj, w pierwszych kwartach też to się zdarza. :-k wszystko przed Tobą.

 

Po sezonie miałem cztery ofert - przedłużenie kontraktu z Indianą, przejście do T-wolves (tak gra Flynn, to nie chciałem), Cavaliers (tam gra Mo Williams, a poza tym ich nie lubię) i Orlando. Wybrałem tych ostatnich i generalnie wygląda na to, że będzie OK.

 

Ale... oczywiście nie masz wpływu na negocjacje kontraktu. Po prostu dostajesz info, że masz wybrać jedną z czterech drużyn. Nie wiadomo na ile podpisałeś kontrakt, na jaką kwotę, jaką będziesz odgrywał rolę w zespole, etc. To jest bardzo mocno niedopracowane.

 

Acha, jeszcze dwa zdania o zeszłym sezonie. Zakończyłem go jako lider PPR, lider sezonu w asystach. Wybrany raz graczem tygodnia, trzy razy rookie miesiąca, rookie of the year, pierwsza piątka rookies. Ogólnie double-double season (~16 pkt, 11 ast), dobry fg, dobre ft, beznadziejne trójki (~28%). Ogólnie warto pakować kasę w layupy, bo w ten sposób zdobywa się sporo punktów. I w OR, bo miałem średnio 1,2 zbiórki w ofensywie.

 

Niestety nie udało mi się zrobić triple-double, zabrało mi dwa razy szczęście (a raczej jednej zbiórki). Komp się kijowo zachowywał momentami ściągając mnie w momentach, kiedy brakowało mi właśnie czegoś jednego. Jednego punktu do 30 w spotkaniu, jednej asysty do 20 w spotkaniu, jednej zbiórki do 10 w spotkaniu :-k

Odnośnik do komentarza

Mnie się udało dostać od razu do NBA (Milwaukke, SF typ slashing), zostać RoY i Sixth Man of the year, awansować do play-offs, wygrać mistrzostwo, (chyba, bo nie było ceremonii wręczenia pokazane) zostać MVP finałów i nie uważam, żeby to było jakieś straszne trudne :]

 

http://i50.tinypic.com/xf1avk.jpg

 

http://i45.tinypic.com/x5rpk2.jpg

 

W tym stylu gry najważniejsze są layupy, shoot in traffic, quickness oraz vertical, reboundy, shot close i inside na dobitki, co tez daje sporo punktów. Recepta na dobrą grę to mijanie swojego rywala i jak nie ma pomocy to paczka, a jak ktoś przeszkadza w drugiej linii obrony to albo wbicie na chama (szarża lub osobiste), albo podanie do wolnego zawodnika, najlepiej pod kosz, bo wtedy asysta jest prawie pewna :]

Odnośnik do komentarza

Btw grał ktoś z Was w meczu Rookie vs Sophomores ? Bardzie mnie to ciekawi czy w My Player jako jeden z najlepszych debiutantów dostane szansę zagrać w drużynie pierwszoroczniaków. Mam najlepsze średnie wśród Rookies jeżeli chodzi o asysty oraz punkty, a od 5 meczów nie schodzę poniżej oceny A-. Świetny tryb, trochę szkoda, że tak mozolnie podnosi się overall ratings :P

Odnośnik do komentarza

Btw grał ktoś z Was w meczu Rookie vs Sophomores ? Bardzie mnie to ciekawi czy w My Player jako jeden z najlepszych debiutantów dostane szansę zagrać w drużynie pierwszoroczniaków. Mam najlepsze średnie wśród Rookies jeżeli chodzi o asysty oraz punkty, a od 5 meczów nie schodzę poniżej oceny A-. Świetny tryb, trochę szkoda, że tak mozolnie podnosi się overall ratings :P

 

 

Grałem, gdyby nie fakt, że mnie ściągnęli w połowie drugiej kwarty i wpuścili dopiero w połowie czwartej, to może bym został MVP. Fajna sprawa.

 

Ogólnie, łatwy pomysł na podnoszenie oceny, to dużo podań do najbliższego gracza. Za good pass szybko się podnosi ocena. No i za ofensywne zbiórki ;-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...