Skocz do zawartości

NBA, where the game happens


millo

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem ostatni test i zacząłem nową karierę na 9 minut kwartach. Najpierw wylądowałem na campie w Orlando, gdzie miałem niezłe osiągi, jak na PG w postaci 21 ppg/ 4 rpg/ 12 apg/ 2 stl. Po czym mogłem wybierać na obóz przedsezonowy zespół. Ponieważ zasadniczo najsłabiej (jeden rozgrywający na początku) był obsadzony zespół Memphis to postanowiłem uderzyć tam. Tu szło mi jeszcze lepiej, bo skończyłem 5 game streak ze średnią 22 ppg/7,9 rpg/ 19,6 apg/ 1,0 bpg. Wygrałem wszystkie matchupy, zakończyłem z oceną A+, zespół od razu podpisał ze mną kontrakt... ale w drafcie nie zostałem wybrany :-k

 

Nie kminię tego :-k

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem ostatni test i zacząłem nową karierę na 9 minut kwartach. Najpierw wylądowałem na campie w Orlando, gdzie miałem niezłe osiągi, jak na PG w postaci 21 ppg/ 4 rpg/ 12 apg/ 2 stl. Po czym mogłem wybierać na obóz przedsezonowy zespół. Ponieważ zasadniczo najsłabiej (jeden rozgrywający na początku) był obsadzony zespół Memphis to postanowiłem uderzyć tam. Tu szło mi jeszcze lepiej, bo skończyłem 5 game streak ze średnią 22 ppg/7,9 rpg/ 19,6 apg/ 1,0 bpg. Wygrałem wszystkie matchupy, zakończyłem z oceną A+, zespół od razu podpisał ze mną kontrakt... ale w drafcie nie zostałem wybrany :-k

 

Nie kminię tego :-k

 

W pecetowym nba 2k10 nie ma draftu ( do tego jest potrzebny konsolowy Draft Combine, czy jakoś tak ), akcja 2k10 toczy się już po nim :) Czyli byłeś undrafted free agent szukającym sobie przystani na nadchodzący sezon.

Odnośnik do komentarza

A może w drafcie możesz zostać wybrany tylko i wyłącznie gdy grałeś w dodatek Draft Combine? Ja grałem w ten dodatek, szło mi średnio i na koniec dostałem informację o tym, że powinienem zostać wybrany z numerem 4 w drugiej rundzie i tak też się stało po zaimportowaniu sejwa do NBA 2k10 - miało to miejsce na samym początku gry, później miałem ligę letnią, obóz przygotowawczy i następnie liga NBA :>

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wreszcie udało mi się przekroczyć dwie bariery, do tej pory nie do przejścia. Primo to mecz 20-20. Jak to ostatnio bywa wchodząc z ławki miałem 20 pkt i 20 asyst w meczu. Druga bariera to ponad 30 punktów. 5 razy miałem 29 zdobytych i przestawało wpadać. Jak przekroczyłem pierwszy raz, to poszło: 4 spotkania z rzędu ponad 30 pkt.

 

Podoba mi się, wraz z ilością zdobywanych nagród (POTW, POTM) rośnie liczba głosów do meczu All-Star Game :-) Wkurza mnie za to, że nie można sugerować GMowi, że jestem niezadowolony, albo, że chciałbym być częścią jakiegoś trade'u.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie. W którą NBA live warto zagrać ?

Pytam bo sam zatrzymałem się na 2000 ;)

 

Wiem, że znakomite są NBA z serii 2k9 i 2k10, ale niestety mój sprzęt ich nie pociągnie. Dlatego szukam czegoś starszego. Poradzi ktoś? :)

 

06 i 08 IMO :-)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Informacja znakomita już nie mogę doczekać się następnych ;)

 

Jestem ciekawy czy sprawdzi się to co napisał w edycie Rafał Niewiadomski czyli dodanie legendarnych drużyn :-k Pomysł jest znakomity, bo chętnie zagrałbym Bullsami z ery Jordana :) Nawet jeśli tego nie bęzie to już sama informacja o obecności MJ w grze jest świetna :)

 

 

Odnośnik do komentarza

A ja już nie popełnię tego błędu i nie wydam ani złotówki na szajs. Wolę poczekać na opinie, patche, bo choć gra ma ogromny potencjał, to w wersji pecetowej odechciewało się grać przez irytujące błędy i niedoróbki, których nawet po dłuuuuuugo oczekiwanym patchu nie wyeliminowano (głównie my player, który mnie najbardziej interesuje).

Odnośnik do komentarza

A mi coraz lepiej i przyjemniej gra się online. :) Co prawda poza ligą nadal trudno znaleźć kogoś z kim uda się po pierwsze połączyć, a po drugie grać bez lagów, ale jest już dużo lepiej pod tym względem, chociaż zdarzają się chwile gdy serwery 2k mulą, albo w ogóle padły :P Inna sprawa, że online nadal potrafi się zepsuć np. poprzez spin move zawodnikiem pod samym koszem przeciwnika. Nie jest to jednak zasadą i czasami może w ogóle nie wystąpić w meczu, a czasami wystarczy jedna taka akcja i gra się rozłącza, a co za tym idzie, mało kto o tym pamięta w ferworze walki i o ile nie gram meczu ligowego, to mam mecz w plecy (ligowe zapisują się na bieżąco na stronie). Tak czy inaczej dzisiaj rozegrałem chyba 4 pełne spotkania i jedno rozłączyło pod koniec 2 kwarty. Teraz już rozumiem, po co w lidze są regulaminy, bo to jak niektórzy potrafią denerwować wymuszając faule ofensywne czy nie pozwalając spokojnie rozpocząć akcji to jest czysta poezja. Pomijam kolesia, który się uparł i grał praktycznie tylko KB ;)

 

Czy kupię 2K11? Prawdopodobnie tak, ale niekoniecznie od razu, bo póki, co można spokojnie grać w 2k10, a ktoś z osób grających w lidze na bank kupi i podzieli się opinią. :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...