Skocz do zawartości

NBA, where the game happens


millo

Rekomendowane odpowiedzi

No i dobrze przeczuwałem, że z serwerami 2k14 będzie skucha - po ich wyłączeniu skasowały się kariery graczy w MyC :lol: Co za idiotyzm, to nie wnikam. Mam nadzieję, że to samo nie stanie się z 2k15, bo ja nie mam zamiaru co roku kupować kolejnych wersji ichniej koszykówki, po to, żeby po roku z haczykiem wszystko mieć wykasowane. A odpowiedź 2K, jeśli jest prawdziwa, jest wręcz niewiarygodnie arogancka i bezczelna.

Odnośnik do komentarza

Były na początku, zniknęły po bodaj drugiej łatce. Jak gram z kumplem na dwa pady, to są. W MyC nie ma.

Za to na początku nie było żadnych statystyk, o których mówili komentatorzy, a teraz są.

 

Ciekawe. Szkoda, bo lubię oglądać powtórki najciekawszych akcji i wszelkie podsumowania :)

Bardzo fajnie wygląda to w NBA Live 2015 :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

Możesz rozwinąć bo rozważałem zakup.

 

W najnowszym patchu mają podobno poprawić akcję, ale pierwszej wersji nie mogłeś edytować klawiszy (jeśli grasz na klawiaturze), bo wyskakiwał błąd i trzeba to było robić przez specjalny skrypt, a na padzie... no cóż, jak nie masz pada do x-boxa, to raczej nie pograsz, bo się go też nie dało skonfiguować (trzeba było przypisać klawisze do wszystkich pól, ale na padzie jest ich za mało, żęby technicznie to zrobić). Tylko mając pada do xboxa360 i podpinając do go kompa mogłeś grać. Tak to niestety kierowanie strzałkami, bo gałeczki nie działają :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...