Skocz do zawartości

NBA, where the game happens


millo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Wczoraj jak wróciłem do domu i odpaliłem steama, to nagle zaczęło mi ściągać 4 gb aktualizacji, ale nie miałem czasu wczoraj odpalić i sprawdzić co tam zmienili. Zresztą ostatnio to jedynie nabijam VC points przez MYNBA2K15 na telefonie, już mam z 40k, wypadałoby to jakoś wykorzystać :D

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

dziwna sprawa, miałem właśnie All-Star weekend, najpierw wystąpiłem w Rising Stars, potem wystąpiłem w konkursie wsadów i miałem wystąpić w meczu gwiazd, ale po wyjściu z Dunk Contest... przesymulowało mi mecze do końca sezonu (w których nie wystąpiłem). zdobyłem tytuł MVP i Rookie of the Year, ale zagrałem tylko w 43 spotkaniach. :/ czemu tak się stało? gdzie sprawdzić czy doznałem jakiejś kontuzji czy coś? bo z jakiego innego powodu bym nie wystąpił w pozostałych spotkaniach sezonu?

 

 

edit: teraz sprawdziłem jeszcze jedną rzecz i jestem zdziwiony jeszcze bardziej, otóż drużyny nie rozegrały po 82 spotkania, a zaledwie od 51 do 55, o co chodzi? to jakiś bug? :D

powtórzyła mi się historia sprzed prawie roku. :/ odechciewa się grać po takim czymś.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ale tandetny ruch ze strony 2K

Pewnie ma to zachęcić graczy do kupienia 2K15, ale ja bym się mocno zastanowił gdybym był fanem grania po sieci, skoro za rok miałbym być podobnie "zachęcony" do przesiadki na nowszą wersję. Dlatego imo warto kibicować EA, żeby ich seria Live osiągnęła jakiś rozsądny poziom, bo wtedy bezkonkurencyjne na rynku koszykówki 2K nie mogłoby sobie pozwalać na takie myki.

No chyba, że zamykanie serwerów po ~1 roku od premiery to norma wg 2K i gracze już przywykli.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...