Skocz do zawartości

Walentynkowa Marynia daje #439 bezużytecznych porad w KZS


Ingenting

  

84 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ależ chłód na koniec nowego odcinka Detektywa :cool:.

 

Mnie trochę rozczarował. Liczyłem na jakąś grubszą rozkminę, a tu wszystko już niemal podane jak na tacy. Wątpię żeby czymś zaskoczyli na koniec.

 

 

 

Wygrał racjonalizm, rozkminy, teorie, a na końcu i tak zabił ogrodnik. Ale liczę, że w finale będzie gęsty klimat (Carcosa - obczajcie promo).

 

Odnośnik do komentarza

Wow, jest szanse, że trochę ułatwi mi życie NFZ (?). Ale to kwestia być może kilku lat... zmienią mi całodniowe wizyty co miesiąc w szpitalu na wizytę raz na trzy miesiące jedynie po leki, które będę mógł sam sobie wstrzykiwać w brzuch lub udo w domu za pomocą pompy, 3h i po bólu :)

Super sprawa w kontekście normalnego funkcjonowania w społeczeństwie, w raczej - w pracy.

Odnośnik do komentarza

Wow, jest szanse, że trochę ułatwi mi życie NFZ (?). Ale to kwestia być może kilku lat... zmienią mi całodniowe wizyty co miesiąc w szpitalu na wizytę raz na trzy miesiące jedynie po leki, które będę mógł sam sobie wstrzykiwać w brzuch lub udo w domu za pomocą pompy, 3h i po bólu :)

Super sprawa w kontekście normalnego funkcjonowania w społeczeństwie, w raczej - w pracy.

Hehehe, będziesz jak Messi :))))

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...