Skocz do zawartości

CMF National Team Update [Graphics]


Magic

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pozwolenie autora na założenie tego tematu. Drużyna CMF zastąpiła w updacie reprezentację Andory, chyba nikt z nas nie chcę mieć w grze flagi tego kraju, czy jej herbu, bądź kitsów. Dlatego też postanowiłem zrobić dla naszej drużyny wszystko co potrzebne, jako że jest to update publiczny chcę wspólnie z Wami podjąć decyzję odnośnie przyszłej flagi, herbu, kitsów oraz facepacków!

 

Flaga:

 

Najważniejsza rzecz, potrzebujemy flagi, czekam na Wasze propozycje odnośnie kolorystyki oraz wzorka.

 

Herb:

 

Tutaj sytuacja jest już bardziej skomplikowana, w ramach herbu (godła) mógłbym umieścić logo polskiej sceny CM/FM, ale proszę Was o przysyłanie propozycji potencjalnego loga.

 

Kitsy:

 

Zostaną wykonane w stylu R'08 oraz innych, w zależności od autorów [bojan (Simply), Profesor (BK), qwas (3D Creased)]. Zostanie przeprowadzona ankieta, w której zdecydujecie o firmie, która zostanie dostawcą naszych koszulek.

 

Facepack:

 

Wykonam je w stylu standardowym w dwóch rozmiarach (95#95 px oraz 20#20px). Proszę o wysyłanie zdjęć do mnie na priva, przy Waszej fotce ma się znaleźć imię/nazwisko/nick pod jakim figurujecie w updacie. Wszem i wobec ogłaszam, link do facepacka otrzymają tylko osoby, które nadeślą do mnie zdjęcia!

 

Termin wysyłania zdjęć to: 04.08.2007 (sobota), podobnie jak projektu herbu oraz zakończenia ankiety!

 

Prawidłowa odpowiedź w tym temacie powinna wyglądać następująco:

 

Flaga (kolorystyka/wzorek) - szaro-biało-granatowa/Niemcy

Herb (polska scenacm/fantasy) - niepotrzebne proszę skreślić, tak jak obok

Kitsy (kolorystyka/sponsor/brak sponsora/w przypadku wybrania inny napisz jaki) - szaro-biało-granatowa, niepotrzebne proszę skreślić, tak jak obok

 

Dziękuję za uwagę oraz liczę na Wasze pomysły :]

Odnośnik do komentarza

Flaga (kolorystyka/wzorek) - szaro-biało-granatowa

Herb (polska scenacm/fantasy) - polska scenacm

Kitsy (kolorystyka/sponsor/brak sponsora/w przypadku wybrania inny napisz jaki) - szaro-biało-granatowa, sponsor nike

sorka ze tu pytam a gdzie moge znalezc ten update??

Odnośnik do komentarza
A jakby tak jaśniejszy ten granatowy ? Mi kojarzą się te flagi z Estonią :/

 

 

Odniosłem podobne wrażenie... może połączenie niebieskiego i czerwonego wyglądałoby lepiej? A z tych co podałeś to chyba jedyneczka najlepsza.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...