Skocz do zawartości

CMF National Team Update [Graphics]


Magic

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

czarne raczej ładniejsze

Tutaj nie chodzi o ładność. Logo z szarym tłem było od założenia Forum, więc uważam, że takie właśnie powinno być jako herb drużyny.

 

IMHO ma chłopak rację, więc podpisuję się pod szarym :]

 

http://img213.imageshack.us/img213/3668/logophpbbpv7.gif takie, takie i tylko takie ;) Logo CMF z Netsoccer'a jest piękne i dokonale oddaje ducha zespołu i inne takie fajne ściemy :P

 

Jak się podoba mogę poszukać orginału, bez tego cienia i wypukłości, tak aby grafik mógł sobie do dowolnego formatu je dać.

Odnośnik do komentarza

@Sk8ter, Bojan wielkie dzięki za pomoc.

 

Pierwszą część ankiety można uznać za zamkniętą - zdaniem ludu dostawcą sprzętu zostanie amerykańska firma Nike, poniżej prezentuje Wam pierwszą propozycję kitsów.

 

CMF National Team

 

Home

Away

 

Wziąłem pod uwagę Wasze sugestie i sprawa prezentuje się jasno - żadnego sponsora na koszulkach CMF nie będzie.

Odnośnik do komentarza
@Sk8ter, Bojan wielkie dzięki za pomoc.

 

Pierwszą część ankiety można uznać za zamkniętą - zdaniem ludu dostawcą sprzętu zostanie amerykańska firma Nike, poniżej prezentuje Wam pierwszą propozycję kitsów.

 

CMF National Team

 

Home

Away

 

Wziąłem pod uwagę Wasze sugestie i sprawa prezentuje się jasno - żadnego sponsora na koszulkach CMF nie będzie.

Obyś miał te stroje zapisane, w przeciwnym razie czeka Cie robota od nowa :)

 

Moje uwagi:

Strój domowy: usunąć to coś z prawego (naszego lewego) rękawka, poprawić logo Nike, żeby było takie samo jak na drugin stroju.

Strój wyjazdowy: uwydatnić bardziej fałdki.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...