Skocz do zawartości

Marynia rozbija się w rajdzie z Kubicą po raz #437


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

Że nie chce być zależna finansowo od swojego partnera. To szlachetne. Oczywiście jest mądrą osobą i często się zapraszamy nawzajem gdzieś gdy mamy hajs. Ale podstawowym marzeniem i celem na przyszłość mojej Ukochanej jest nigdy nie być niczyją utrzymanką.

Korwin by się załamał, jakby to przeczytał : |

Odnośnik do komentarza

Że nie chce być zależna finansowo od swojego partnera. To szlachetne. Oczywiście jest mądrą osobą i często się zapraszamy nawzajem gdzieś gdy mamy hajs. Ale podstawowym marzeniem i celem na przyszłość mojej Ukochanej jest nigdy nie być niczyją utrzymanką.

 

to nie jest feminizm ani szlachetnosc. to jest normalnosc.

Odnośnik do komentarza

 

Buffu też daje dupy. Zostaje ja, Ty, Erni i Beata? Może jakiś Seju czy inna paróva by chciała jechać?

Fakt 8 pln na przejazd tam i powrót to wuchta bejmów :/

 

przez Warszawę nie jedziecie przypadkiem ?

 

 

mamy wolne z 3 bilety na trasie Poznan-Wrocek-Poznan, wiec jak Ci sie chce, lub komus innemu dojechac do Poznania to zapraszamy! Moze jakies sledzie szczecinskie? Gruby melanż sie zapowiada we Wrocku ;)

 

Odnośnik do komentarza

kurwa jak ja nienawidze odpowiadac na pytanie: czym sie zajmujesz w pracy?

 

mam zajebista robote, w sensie lubie ja, jest w jakims stopniu kreatywna, caly czas sie w niej rozwijam, kieruje praca kilku osob, ale opowiadanie o tym jakos mnie drazni, czuje sie nieswojo :/

Odnośnik do komentarza

kurwa jak ja nienawidze odpowiadac na pytanie: czym sie zajmujesz w pracy?

 

mam zajebista robote, w sensie lubie ja, jest w jakims stopniu kreatywna, caly czas sie w niej rozwijam, kieruje praca kilku osob, ale opowiadanie o tym jakos mnie drazni, czuje sie nieswojo :/

takie zycia kierownika monopola

Odnośnik do komentarza

kurwa jak ja nienawidze odpowiadac na pytanie: czym sie zajmujesz w pracy?

 

Ja zazwyczaj mówię: udaję, że pracuję.

Ale to prawda ;)

 

Swoją drogę wczoraj u mnie pozwalniali ludzi. :/ poleciało coś koło 30 osób z windykacji w tym 3 kiero i z 40 osób z innych działów.

A mój kierownik do mnie kulturnie zadzwonił i powiedział, że zostaje. Nie wywalili mnie.

Nie wiem co lepsze :-k zostać i mieć stałą robotę czy dostać na papa 7 pensji i szybko znaleźć nową robotę.

Odnośnik do komentarza

kurde, Francuzi od testow zjebali zawczasu sprawe... za tydzien klient dostaje soft, a chlopaki mi teraz placza, ze pierdyliard bledow znalezli... a gdzie oni byli jak trzeba bylo to testowac na biezaco?

 

Co to w ogóle za pomysł, żeby Francuzi robili za testerów? :P

Odnośnik do komentarza

 

kurde, Francuzi od testow zjebali zawczasu sprawe... za tydzien klient dostaje soft, a chlopaki mi teraz placza, ze pierdyliard bledow znalezli... a gdzie oni byli jak trzeba bylo to testowac na biezaco?

 

Co to w ogóle za pomysł, żeby Francuzi robili za testerów? :P

 

uchodźcy z państw afrykańskich są tańsi niż wietnamczycy w Polsce

 

p.s.

to prawda

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...