Skocz do zawartości

Marynia rozbija się w rajdzie z Kubicą po raz #437


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie to pet stores/shop nie przejdzie i nie mam za bardzo pomysłu jak to zrobić żeby to jakoś brzmiało, coś w tym stylu mi się kołacze po głowie ale jakoś to brzmi chujowo i chyba jest średnio poprawne "Supply planning and delivery execution in a small chain of stores based on a case of shops with zoological-aquarists articles". Nazwa firmy którą będę badał to właśnie "artykuły zooligczno-akwarystyczne"

Odnośnik do komentarza

Dziena chłopaki, to co myślicie o czymś takim właśnie:

Supply planning and delivery execution in small chain of stores based on a case of shops with zoological-aquarists articles

 

 

I takie drobne pytanko, czy zasady wstawiania przypisów są takie same w całej Polsce? Tzn. czy mogę zwyczajnie np. skopiować przypis z jakiejś książki i będzie on spełniał wymagania czy muszę sam od nowa wszystkie pisać? Albo czy mogę pytań o radę dotyczącą przypisu np. kogoś kto studiuje, przykładowo :), w Lublinie? Bo niby mam zapisane jak to powinno wyglądać ale ofc. jak przychodzi do praktyki to nic nie pasuje, no bo to jest opracowanie naukowe a nie książka autora, więc już nie wiem czy się to łapie pod szablon.

T. Łuczka, Bariery rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce, [w:] Łuczka T.
(red.), Małe i średnie przedsiębiorstwa. Szkice o współczesnej przedsiębiorczości, Wydawnictwo
Politechniki Poznańskiej, Poznań 2005, s. 27.

 

Takie cuś na przykład.

Odnośnik do komentarza

Dziena chłopaki, to co myślicie o czymś takim właśnie:

Supply planning and delivery execution in small chain of stores based on a case of shops with zoological-aquarists articles

 

 

I takie drobne pytanko, czy zasady wstawiania przypisów są takie same w całej Polsce? Tzn. czy mogę zwyczajnie np. skopiować przypis z jakiejś książki i będzie on spełniał wymagania czy muszę sam od nowa wszystkie pisać? Albo czy mogę pytań o radę dotyczącą przypisu np. kogoś kto studiuje, przykładowo :), w Lublinie? Bo niby mam zapisane jak to powinno wyglądać ale ofc. jak przychodzi do praktyki to nic nie pasuje, no bo to jest opracowanie naukowe a nie książka autora, więc już nie wiem czy się to łapie pod szablon.

T. Łuczka, Bariery rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce, [w:] Łuczka T.

(red.), Małe i średnie przedsiębiorstwa. Szkice o współczesnej przedsiębiorczości, Wydawnictwo

Politechniki Poznańskiej, Poznań 2005, s. 27.

 

Takie cuś na przykład.

Raczej trzymaj sie zasad swojej uczelni. Na innych moga np uzywac przypisow harwardzkich i co zrobisz?;) generalnie przypisy w tekstach nsukowych sa znormalizowane, ale ostateczny wyglad i tak zalezy od promotora/uczelni/wydawnictwa

Odnośnik do komentarza

Oj Iga jest po prostu radykalną idealistką i się trochę podpaliła ;) Inni libertarianie jak widać jakoś się nie podłączyli (tak, jest nas wiecej niz dwoch).

No no no - taka radykalna, że się nie domyśla i ludzi wyzywa od faszystów - lolololol, jebać omijać szerokim łukiem takie idealistki. Tępa dzida po prostu, a dorabia sobie ideologię.

 

Rafał to typ przedwojennego inteligenta. Kaszkiecik, masa książek, itd.

Czyli, że taki alternatywny hipster po prostu. Ale fakt, lepiej brzmi "przedwojenny inteligent" - miałeś z jakimś do czynienia?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...