Skocz do zawartości

Marynia rozbija się w rajdzie z Kubicą po raz #437


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

A czy ja gdzieś napisałem że jest lepszy, albo czy go porównałem. Napisałem tylko żeby go nie skreślać, bo grać na jakimś poziomie grać potrafi :P

A Mata nie pasuję do tego klubu. Nie trzyma taktyki, za mało haruje w defensywie i jest za slaby atletycznie. A takich zawodników nie preferuje/preferował w CFC Mou, Hiddink, czy Grant. I całe szczęście że Mou wrócił, bo patrząc na Chelsea z ubiegłego sezonu, płakałem. Płakałem, jak można było zepsuć tak świetnie poukładany taktycznie zespół.

Nie no, nie ma sensu dyskutować. To jest jakaś masakra :D

 

CHyba znowu tabletek nie wziąłeś.

Odnośnik do komentarza

 

A czy ja gdzieś napisałem że jest lepszy, albo czy go porównałem. Napisałem tylko żeby go nie skreślać, bo grać na jakimś poziomie grać potrafi :P

A Mata nie pasuję do tego klubu. Nie trzyma taktyki, za mało haruje w defensywie i jest za slaby atletycznie. A takich zawodników nie preferuje/preferował w CFC Mou, Hiddink, czy Grant. I całe szczęście że Mou wrócił, bo patrząc na Chelsea z ubiegłego sezonu, płakałem. Płakałem, jak można było zepsuć tak świetnie poukładany taktycznie zespół.

Nie no, nie ma sensu dyskutować. To jest jakaś masakra :D

 

CHyba znowu tabletek nie wziąłeś.

 

dementuję, wziąłem tabsy. Chyba rzeczywiście nasza wizja futbolu diametralnie się różni

 

@ zimny - ale Ashley ma jedną przewagę nad Matą, jest szybszy, tzn. szybciej wróci do defensywy. Z podobnej przyczyny w CFC gra Oscar (który też atletą nie jest), a nie Mata.

Odnośnik do komentarza

 

 

A czy ja gdzieś napisałem że jest lepszy, albo czy go porównałem. Napisałem tylko żeby go nie skreślać, bo grać na jakimś poziomie grać potrafi :P

A Mata nie pasuję do tego klubu. Nie trzyma taktyki, za mało haruje w defensywie i jest za slaby atletycznie. A takich zawodników nie preferuje/preferował w CFC Mou, Hiddink, czy Grant. I całe szczęście że Mou wrócił, bo patrząc na Chelsea z ubiegłego sezonu, płakałem. Płakałem, jak można było zepsuć tak świetnie poukładany taktycznie zespół.

Nie no, nie ma sensu dyskutować. To jest jakaś masakra :D

 

CHyba znowu tabletek nie wziąłeś.

 

dementuję, wziąłem tabsy. Chyba rzeczywiście nasza wizja futbolu diametralnie się różni

 

@ zimny - ale Ashley ma jedną przewagę nad Matą, jest szybszy, tzn. szybciej wróci do defensywy. Z podobnej przyczyny w CFC gra Oscar (który też atletą nie jest), a nie Mata.

 

to czemu gra, skoro Mourinho takich nie preferuje?

Odnośnik do komentarza

Mata wcześniej grał jako wolny elektron. Chciał to sobie schodził z prawej strony i strzelał z lewej,chciał to hasał po lewej i wrzucał na napastników,a chciał to wbiegał środkiem i zdobywał bramki. Tyle,że Chelsea miała wtedy jeden problem. Jak go nie było to praktycznie nie istnieli z przodu i nic nie wychodziło. Teraz Mou nie ustawił nic pod Matę,ma być przeważnie prawo skrzydłowym i tam grać,a nie grać,jak chce i to był problem Maty,a kogoś takiego kim był Mata wcześniej gra teraz Hazard. Pierdololo o grze defensywnej to jakiś rotfl. Mou by chciał mieć grających defensywnie skrzydłowych to by sobie kupił Coentrao i nie wiem, Maggio może.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...