Skocz do zawartości

Gawędy o duszy maryni #434


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

Z resztą, przed sezonem Chelsea dawała za jednego z moich misiów 19mln, ale odprawiłem ich z kwitkiem. Nie wiedzieli, że ma klauzulę 21mln, czy co? Także szybka akcja, nowy kontrakt i klauzula podwyższona na 36mln :]

Dobranoc!

Załóż beret na noc

 

Ave!!

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry.

 

Około 35 meczów w trybie MyCareer (Nba2k13) za mną, a ja dalej słabo to ogarniam (na drugim poziomie trudności i slidersach T-ma;)). Rekordy (ogólnie, nie w jednym meczu) punkty - 14, zbiórki - 8, asysty - 8, przechwyty - 2, bloki - 2. Jedyny plus, że jestem już wystawiany w pierwszym składzie Bucks. Rozumiem, że gram jako small forward (specyficzna rola na boisku), ale ciągle nie wiem, jak się dobrze wystawiać na czyste pozycje ;). Pozostają trójki, w których się wyspecjalizowałem.

 

Poza tym "komputerowy trener" wkurwia. Jak gram przeciwko największym gwiazdom, to osioł często zmienia mi pozycję na boisku, żebym je krył. Na Jamesa czy innego Bryanta jestem za wolny i mało zwrotny, a zdarzyło mu się też wystawić mnie na pozycji centra(!), gdzie musiałem grać przeciwko Howardowi (hehehehe), Duncanowi(tia) lub Bogutowi. Paranoja :)

 

Takie żale z rana. Jeszcze 7 godzin w fabryce i fajrant do 7 stycznia. :cool:

Odnośnik do komentarza

http://www.wykop.pl/link/1786086/film-promocyjny-niepodleglego-panstwa-papui-nowej-gwinei/

 

Wykopki są fajne.

 

Oczywiście skąd taki wykopek może wiedzieć, że Papua Nowa Gwinea to nie tylko piękne krajobrazy jak z prospektu biura podróży, tylko surowy, niezurbanizowany kraj, gdzie najlepiej poruszać się samolotem (bo drogami się nie da, a płynąc oceanem cię napadną zaraz), o wielkiej biedzie i wysokiej przestępczości (Tortuga Pacyfiku ;)), targany wybuchami wulkanów, trzęsieniami ziemi i tsunami, nie mówiąc o buntach wewnętrznych.

 

No i oficjalnie Niepodległy (po co wielką literą? żeby podkreślić, że w przeciwieństwie do Polski? ;)), a nieoficjalnie bardzo uzależniony (z własnej inicjatywy) od Australii, której PNG była podległa jeszcze trzydzieści kilka lat temu.

 

Akurat to jedno z ostatnich miejsc na Ziemi, gdzie chciałbym żyć :P

Odnośnik do komentarza

http://www.wykop.pl/link/1786086/film-promocyjny-niepodleglego-panstwa-papui-nowej-gwinei/

 

Wykopki są fajne.

 

Oczywiście skąd taki wykopek może wiedzieć, że Papua Nowa Gwinea to nie tylko piękne krajobrazy jak z prospektu biura podróży, tylko surowy, niezurbanizowany kraj, gdzie najlepiej poruszać się samolotem (bo drogami się nie da, a płynąc oceanem cię napadną zaraz), o wielkiej biedzie i wysokiej przestępczości (Tortuga Pacyfiku ;)), targany wybuchami wulkanów, trzęsieniami ziemi i tsunami, nie mówiąc o buntach wewnętrznych.

 

No i oficjalnie Niepodległy (po co wielką literą? żeby podkreślić, że w przeciwieństwie do Polski? ;)), a nieoficjalnie bardzo uzależniony (z własnej inicjatywy) od Australii, której PNG była podległa jeszcze trzydzieści kilka lat temu.

 

Akurat to jedno z ostatnich miejsc na Ziemi, gdzie chciałbym żyć :P

To coś jak z tymi kolesiami z Polski co marzyli o życiu na Pitcairn, zbierali fundusze, a jak tam dotarli, to zobaczyli, że trochę inaczej wygląda ich raj z pocztówki ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...