Skocz do zawartości

Gawędy o duszy maryni #434


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

YB nie awansowało do LM :/ Eliminacje przegrali z Ajaksem.

YB przegrało z Dortmundem w 1/4 LM. 1:5 u siebie, bo kurwa typ na początku meczu czerwoną dostał. 2:2 na wyjeździe nic nie zmieniło. W finale PSG z Chelsea, której łaskawie pozwoliłem awansować do fazy pucharowej, wystawiając w ostatnim grupowym meczu młodzieżowców. W finale Pucharu Szwajcarii czeka Zurych ;)

Odnośnik do komentarza

Amiga, The Manager i Southampton. A potem PC, CM3 i Vitesse Arnhem. I tak się to kręci do dzisiaj :)

Aaaa, przecież i u mnie The Manager był pierwszy, jeszcze przed Premier Manager! Tyle, że pierwszy raz chyba u kolegi na Atari ST w to grałem :)

 

 

edit: tyle, że wydaje mi się iż chyba Bundesligą w to grałem :/

Odnośnik do komentarza

Ja zaczynałem na Atari od tych dwóch tytułów.

 

World Soccer - można było wybrać tylko zespoły z ligi angielskiej, a grało się w lidze składającej się z trzech poziomów, w której grały zespoły z całej Europy :). Generalnie wybó drużynu nie miał wpływu na nic, bo skład zawsze był taki sam ;), jedynie zawodnicy różnie się rozwijali. Generalnie gra była mega schematyczna, ale sympatyczna. W pewnym momencie nie było można grać, bo nowi zawodnicy nie chcieli przychodzić ;). Mój rekord to było bodaj 6 mistrzostw zdobytych Aston VIllą. Jedyny menager, w którego swoich sił próbował ojciec ;) (aczkowliek mistrza nigdy nei wygrał, kilka razy był drugi :)).

 

Footballer of the Year - znany klasyk, jesteśmy napastnikiem i budujemy swoją karierę ;)

 

Dodatkowo jeszcze u kumpla na C64 był Striker(?), gdzie również wcielaliśmy się w napastnika i robiliśmy karierę. Znakomity Kenny Dalglish Soccer Manager i jeszcze jakiś, którego tytułu nie pamiętam, ale kojarzę, że dotyczył ligi angielskiej i trzeba było w trakcie meczu naciskać spację albo fire, żeby powodować upływ czasu w meczu ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...