Skocz do zawartości

Gawędy o duszy maryni #434


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

tylko że facet jest poza ś.p. Klimaszewskim jest najwybitniejszym glacjologiem w Polsce.

A co do frustracji możesz mieć racji. Facet ma 76 lat, gnoi studentów równo, żony nie ma i nigdy nie miał.

 

Fasol - nie zamierzam każdej zachcianki Marty realizować, nigdy w życiu. Zresztą swój rozum ona ma i wie że nie ze mna takie numery.

Keith wiesz, że jesteśmy na jednej uczelni i pierdolisz takie głupoty, że głowa mała.. Klimaszewski był glacjologiem? Jeśli geomorfolog to według Ciebie glacjolog to wielką "przyszłość" wróżę studentom których masz rzekomo uczyć.

Odnośnik do komentarza

własnie Oslo... miałeś tam chyba już byc?

czy po dogłębnej analizie doszedłeś do wniosku że nichuja sie tam nie nadajesz ?

dostałem prace w Polsce :/

 

tylko że facet jest poza ś.p. Klimaszewskim jest najwybitniejszym glacjologiem w Polsce.

A co do frustracji możesz mieć racji. Facet ma 76 lat, gnoi studentów równo, żony nie ma i nigdy nie miał.

 

Fasol - nie zamierzam każdej zachcianki Marty realizować, nigdy w życiu. Zresztą swój rozum ona ma i wie że nie ze mna takie numery.

Keith wiesz, że jesteśmy na jednej uczelni i pierdolisz takie głupoty, że głowa mała.. Klimaszewski był glacjologiem? Jeśli geomorfolog to według Ciebie glacjolog to wielką "przyszłość" wróżę studentom których masz rzekomo uczyć.

 

no Klimaszewski był tez glacjologiem. Spis publikacji mam ci wyciągnąć z Spitsbergenu, gdzie wespół z Andrzejem pisali o tym jaki to lód jest fajny. Glacjologia jest po części subdyscyplina geomorfologii przecież. Przynajmniej Andrzej nam tak mówi. Pozatym zobacz prof. Bartkowskiego. Każda z "podnauk" wyciaga po niego łapska. Nawet ludzie od GP w aspekcie ochrony środowiska mówią o nim, że jest nasz.

Odnośnik do komentarza

 

Brakowało mi Brudasa. Ma kto odpisywać temu idiocie w LS.

Ale zawsze byłem z nim a on mnie jak wroga ;(

 

Prawda, sam się z Brudim cisnąłem na Grande Debri di Milano! Jak niewinnie obrażałem te w morde jebane kurwy rozjeżdżałbym walcem czerwono czarne paruwki, to on mnie tam ramię w ramię gackiem atakował...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...