Skocz do zawartości

Marynia gra ustawieniem 4-3-3 w nowym FM


tio

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Scorpio: IMO top10 wagi średniej na świecie. Z Weidmanem, Pająkiem, Belfortem, Machidą czy Okamim nie miałby nic do powiedzienia, z resztą czołówki UFC mógłby spokojnie powalczyć. Ale to by się musiało wiązać z co najmniej 2-letnim build upem jego profilu, a on nie chce brać kiepskiej na razie kasy, słabego fejmu i walk w undercardzie (albo nawet w premsach), skoro w Polsce ma gwiazdorską pozycję i gażę .

No i co jest w tym złego, żeby mówić o jakimś braku szacunku? Jego kariera i jego życie. Jeśli woli mieć stabilną sytuację w Polsce, spoko kasę, to po co się szarpać i ryzykować coś w UFC?

 

Czekaj, czy my ciągle mówimy o Khalidovie - sportowcu?

 

Sportowiec też człowiek. Każdy dobrze wie, że w sporcie można pozarabiać przez kilka/kilkanaście lat kariery, a potem to wszystko zależy od tego, czy potrafi się zainwestować te pieniądze, które się zarobiło. Niech robi co uważa za stosowne. Może po prostu wie, że jest za słaby na UFC i świadomie zostaje w Polsce?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Scorpio: IMO top10 wagi średniej na świecie. Z Weidmanem, Pająkiem, Belfortem, Machidą czy Okamim nie miałby nic do powiedzienia, z resztą czołówki UFC mógłby spokojnie powalczyć. Ale to by się musiało wiązać z co najmniej 2-letnim build upem jego profilu, a on nie chce brać kiepskiej na razie kasy, słabego fejmu i walk w undercardzie (albo nawet w premsach), skoro w Polsce ma gwiazdorską pozycję i gażę .

No i co jest w tym złego, żeby mówić o jakimś braku szacunku? Jego kariera i jego życie. Jeśli woli mieć stabilną sytuację w Polsce, spoko kasę, to po co się szarpać i ryzykować coś w UFC?

 

Czekaj, czy my ciągle mówimy o Khalidovie - sportowcu?

 

Sportowiec też człowiek. Każdy dobrze wie, że w sporcie można pozarabiać przez kilka/kilkanaście lat kariery, a potem to wszystko zależy od tego, czy potrafi się zainwestować te pieniądze, które się zarobiło. Niech robi co uważa za stosowne. Może po prostu wie, że jest za słaby na UFC i świadomie zostaje w Polsce?

 

Nie rozumiem o co Ci chodzi. Nie oceniam go, twierdzę tylko, że wybrał pieniądze zamiast kariery.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Scorpio: IMO top10 wagi średniej na świecie. Z Weidmanem, Pająkiem, Belfortem, Machidą czy Okamim nie miałby nic do powiedzienia, z resztą czołówki UFC mógłby spokojnie powalczyć. Ale to by się musiało wiązać z co najmniej 2-letnim build upem jego profilu, a on nie chce brać kiepskiej na razie kasy, słabego fejmu i walk w undercardzie (albo nawet w premsach), skoro w Polsce ma gwiazdorską pozycję i gażę .

No i co jest w tym złego, żeby mówić o jakimś braku szacunku? Jego kariera i jego życie. Jeśli woli mieć stabilną sytuację w Polsce, spoko kasę, to po co się szarpać i ryzykować coś w UFC?

 

Czekaj, czy my ciągle mówimy o Khalidovie - sportowcu?

 

Sportowiec też człowiek. Każdy dobrze wie, że w sporcie można pozarabiać przez kilka/kilkanaście lat kariery, a potem to wszystko zależy od tego, czy potrafi się zainwestować te pieniądze, które się zarobiło. Niech robi co uważa za stosowne. Może po prostu wie, że jest za słaby na UFC i świadomie zostaje w Polsce?

 

Nie rozumiem o co Ci chodzi. Nie oceniam go, twierdzę tylko, że wybrał pieniądze zamiast kariery.

 

Niepotrzebnie zacytowałem Twoją wypowiedź, zamiast wypowiedzi Fasola. Pardon.

Odnośnik do komentarza

Opowiem wam historie ale nie wiem czy to nie jest fama. Ja tam tylko pracowalem jako kelner, ale zawsze traktowali mnie jakims dziwnym zaufaniem i opowiadali mi wszystkie historie albo podsluchalem.
Podobno kiedys bawiła sie w jednym lokalu w ktorym przesiadywał warszawski swiat przedstepczy bo ja tam zaprosil kolega ochroniarz, oczywiscie cwaniaczki odrazu wyhaczyli ze jest ona pieniezna i do tego fest najebana wiec nakrecili ja na wyjazd pod warszawe do ich pensjonatu gdzie beda wciagac kox pic szampana i pieprzyc sie w jacuzzi w zime xD oczywiscie wsypali jej pigule gwaltu ale nie trzeba bylo bo sama sie najebala do nieprzytomnosci, podobno najpierw ja tam wysrali porzadnie, a potem dzwonili do jego starego o okup xD ale stary tak zalał saga to ze nawet im dziekowal ze ja porwali bo w chuj strat mu przynosila i wstydu xD wkonu ci gansgterzy nie wiedzieli co zrobic zadzwonili po szefa, zeby przyjechal ocenic sytuacje, szef byl bardzo wplywowy i nie lubil jak go sie sciaga to pojebanych spraw ktore wymagaly dalszych podrozy. mial problemy z chodzeniem poneiwaz byl wiekowy i chodzil o lasce. DZiewczyne caly czas szprycowali wiec miala tydzien wyjety z zycia, wkoncu jak dziad przyjechal zobaczyl kto to jest i zapoznal sie z sytuacja sam ja wysral laska w dupe a potem pojechal na konferencje opowiedizec jak sobie poradzil w Aushwitz

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...