Skocz do zawartości

Marynia gra ustawieniem 4-3-3 w nowym FM


tio

Rekomendowane odpowiedzi

 

no cześć,

sportowa sobota, rany, jak dawno takiej nie miałem :)

 

13:45 United - Newcastle

16:00 Southampton - City

18:30 BVB - Bayer

20:00 KSW 25

odpuściłem sobie s'oton i pojechałem na siłownię, miodny trening, a teraz do wieczora laba :)

 

Nawet śmieszna karta KSW :D Waluś z Thompsonem skradną show for sure ;) Nie wiem po co Mamed chce coś udowodnić Sakuraiemu. Koleś od dawna się nie liczy w ringach i octagonach.

Odnośnik do komentarza

@Fasol gdzieś w Gdańsku chodzisz? Od jakiegoś czasu chodzi za mną, żeby się gdzieś zapisać.

Ja mieszkam w Kolbudach, więc sugerowałem się dojazdem. Wybrałem Calypso (Centrum Handlowe Kowale), bo każdy wypad do Gdańska dla mnie wiąże się z powrotem obwodnicą, a stąd już blisko. Obok też jest nowo otwarty All Time Fitness Michała Karmowskiego.

 

Generalnie uczęszczałem miałem epizod w Good Lucku na Jasieniu i Fitness Leon, również na Kartuskiej, bo tam pracuję. Na jakiej dzielnicy mieszkasz?

 

 

no cześć,

sportowa sobota, rany, jak dawno takiej nie miałem :)

 

13:45 United - Newcastle

16:00 Southampton - City

18:30 BVB - Bayer

20:00 KSW 25

odpuściłem sobie s'oton i pojechałem na siłownię, miodny trening, a teraz do wieczora laba :)

 

Nawet śmieszna karta KSW :D Waluś z Thompsonem skradną show for sure ;) Nie wiem po co Mamed chce coś udowodnić Sakuraiemu. Koleś od dawna się nie liczy w ringach i octagonach.

 

Chyba nie uważasz, że walka z Sakuraiem to pomysł Mameda... ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

no cześć,

sportowa sobota, rany, jak dawno takiej nie miałem :)

 

13:45 United - Newcastle

16:00 Southampton - City

18:30 BVB - Bayer

20:00 KSW 25

odpuściłem sobie s'oton i pojechałem na siłownię, miodny trening, a teraz do wieczora laba :)

 

Nawet śmieszna karta KSW :D Waluś z Thompsonem skradną show for sure ;) Nie wiem po co Mamed chce coś udowodnić Sakuraiemu. Koleś od dawna się nie liczy w ringach i octagonach.

 

wlasciciele ksw wzieli tego, ktory chcial najmniej za walke a historyjke jakas sie juz dopisze. mameda tylko szkoda, bo sie chlop w tym gownie marnuje.

Odnośnik do komentarza

Scorpio: IMO top10 wagi średniej na świecie. Z Weidmanem, Pająkiem, Belfortem, Machidą czy Okamim nie miałby nic do powiedzienia, z resztą czołówki UFC mógłby spokojnie powalczyć. Ale to by się musiało wiązać z co najmniej 2-letnim build upem jego profilu, a on nie chce brać kiepskiej na razie kasy, słabego fejmu i walk w undercardzie (albo nawet w premsach), skoro w Polsce ma gwiazdorską pozycję i gażę .

Odnośnik do komentarza

no wlasnie w sumie to tak naprawde nie wiadomo, czy on jest takim swietnym zawodnikiem, bo walczenie w lidze aktorow i ludzi-jajek nigdy go tak naprawde nie sprawdzilo.

jest co najmniej ligę wyżej niż reszta tej zgrai. spójrz tylko na jego sylwetkę, sposób poruszania się, żadnemu rywalowi nie pozostawił złudzeń. a Cipek, o którym mówi się w samych superlatywach, potrafi pokonać Jaya Silvę walcząc z kontuzją, żeby w rewanżu nie umieć mu zagrozić. jak Mamed wychodzi do ringu, to ja nie mam wątpliwości, dlatego jest swietny. :)

Odnośnik do komentarza

Scorpio: IMO top10 wagi średniej na świecie. Z Weidmanem, Pająkiem, Belfortem, Machidą czy Okamim nie miałby nic do powiedzienia, z resztą czołówki UFC mógłby spokojnie powalczyć. Ale to by się musiało wiązać z co najmniej 2-letnim build upem jego profilu, a on nie chce brać kiepskiej na razie kasy, słabego fejmu i walk w undercardzie (albo nawet w premsach), skoro w Polsce ma gwiazdorską pozycję i gażę .

No i co jest w tym złego, żeby mówić o jakimś braku szacunku? Jego kariera i jego życie. Jeśli woli mieć stabilną sytuację w Polsce, spoko kasę, to po co się szarpać i ryzykować coś w UFC?

Odnośnik do komentarza

 

Scorpio: IMO top10 wagi średniej na świecie. Z Weidmanem, Pająkiem, Belfortem, Machidą czy Okamim nie miałby nic do powiedzienia, z resztą czołówki UFC mógłby spokojnie powalczyć. Ale to by się musiało wiązać z co najmniej 2-letnim build upem jego profilu, a on nie chce brać kiepskiej na razie kasy, słabego fejmu i walk w undercardzie (albo nawet w premsach), skoro w Polsce ma gwiazdorską pozycję i gażę .

No i co jest w tym złego, żeby mówić o jakimś braku szacunku? Jego kariera i jego życie. Jeśli woli mieć stabilną sytuację w Polsce, spoko kasę, to po co się szarpać i ryzykować coś w UFC?

 

Czekaj, czy my ciągle mówimy o Khalidovie - sportowcu?

Odnośnik do komentarza

 

Spoks, ale je wycofali z 15 lat temu jak nie więcej.

A co byś powiedział na EB na sklepowej półce? Takie widoki to na pewno w Elblągu, nie wiem czy gdzieś jeszcze.

 

Dopiero w tym roku wróciło, a i tak tylko w kilku sklepach można nabyć. Głównie jedzie na eksport.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...