Skocz do zawartości

Marynia gra ustawieniem 4-3-3 w nowym FM


tio

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak masz wprawę to może i jedna z łatwiejszych. Tak samo,jak dawno temu przechodziłem SA i w którejś początkowej misji było skakanie samochodem na takiej imprezie i jak potem komukolwiek to mówiłem,kto grał w to,to odpowiadał "ee,ta prościutka". No dla mnie nie była :D

 

A ta z telefonem to kwestia umiejętności jazdy i strzelania z PCJ-a :P

nie lubię jeździć PCJ-em. Za to snajpienie wychodzi mi genialnie, Misja gdzie sie odbijało Lance'a z wysypiska, przeszedłem bez problemu, choć w necie pisali że trudna. Tylko dojechałem czymś szybkim pod wysypisko, taranowałem samochód zagradzający, uciekłem na przedpole wysypiska i oczyszczałem drogę za pomocą snajperki (wole zwykłą niż laserową nawet). A misję z budki przeszedłem inaczej. stanąłem na jednym skrzyżowaniu i akurat jechał. Otworzyłem do niego ogień z miotacza ognia (jest do znalezienia na starfish island)

 

 

Misja z Lance od zawsze robię w ten sam sposób. Sparrowem ląduje na wysypisku,sprzątam ludzi Diaza i odbijam murzyna. Identyczny sposób (ze sparrowem) mam w Cop-Land (wysadzenie sklepu). Wchodzę,wybuch,wychodzę i odlatuję bez kłopotów (chyba,że Lance gdzieś się zagubi xD). Ogółem ta gra ma tak dużo błędów,które można wykorzystać na swoją korzyść,że nie sposób zliczyć. Np. misja u Diaza (?) z wykradnięciem łodzi z doków. Napisane,że musisz podejść do tej maszyny,by opuścić łódź. Czyli trzeba się męczyć z tymi ochroniarzami tej łodzi. A wystarczy podbić pod to ogrodzenie,gdzie łódź wisi i wcisnąć "enter" i od razu lądujesz w łodzi we wodzie . :D

Odnośnik do komentarza

Super Marynia, tio! Kreatywność godna podziwu! :)) Zrób jeszcze śmieszno sądę.

Wiedziałem, że na Twój ból dupy zawsze można liczyć. Ale mam dla Ciebe propozycję: weź na znak protestu zbojkotuj tę Marynię i nie zabieraj w niej głosu.

Odnośnik do komentarza

 

Super Marynia, tio! Kreatywność godna podziwu! :)) Zrób jeszcze śmieszno sądę.

Wiedziałem, że na Twój ból dupy zawsze można liczyć. Ale mam dla Ciebe propozycję: weź na znak protestu zbojkotuj tę Marynię i nie zabieraj w niej głosu.

 

Strasznie mnie to ubodło. Nie wyjdę, ale zawsze możesz mnie zbanować :)

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...