Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też!

Przed zagraniem Free Hita miałem 2 transfery, trochę smutłem jak się okazało, że teraz mam jeden, nie wiedziałem że to tak działa. Tak więc wskoczył Jimenez, dalej chyba też pozbędę się Sterlinga – najchętniej wrzuciłbym Mahreza, bo uwielbiam tego gościa, a on jak gra to zazwyczaj jest świetny. Ale no właśnie – jak gra, a jak Bernardo jest zdrowy to może być różnie.

Odnośnik do komentarza

Son to oczywisty pick ze Spurs, ale ja bym polecał popatrzeć na Alliego. Jest tańszy o milion, a widziałem fajną analizę tego, co zmienił w jego grze Mourinho. W zasadzie to pełni teraz rolę takiego raumdeutera w stylu Mullera, tylko że z centralnej pozycji. Te jego wejścia z głębi pola imo przyniosą bardzo dużo goli Tottenhamowi wkrótce.

Odnośnik do komentarza

Nie czuję się pewnie z atakiem Vardy - Jimenez, boję się, że jednak Wolves nie dadzą mi zbyt wielu punktów. Chyba w przyszłym tygodniu kupię Aliego za Sterlinga i to mi zostawi kasę na zakup Kane'a - albo przeczekam tydzień albo kupię za -4 w przyszłym tygodniu, jeszcze tylko kalendarz spojrzę.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...