Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Wszedł wildcard, ale jak już zrobiłem transfery to zacząłem mieć wątpliwości

 

Pope - Pieters, Zinczenko, VVD, Digne - Salah, Sterling, De Bruyne, Mount - Abraham, Haller

na lawce Button, Cantwell, Greenwood i Lundstram

 

Burnley ma teraz Liverpool więc będzie kiepsko pewnie, ale na dłuższą metę ten skład powinien punktować

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hajd napisał:

56 punktow i zostal Digne. W sumie jestem zadowolony, a gdybym dal kapitana komukolwiek poza Sterlingiem, to juz w ogole byloby super.

U mnie 62 pkt i został Digne, więc dalej Ci odskakuję :D

A nie, oszukałeś, widzę że masz 64 pkt, więc gonisz :< 

Odnośnik do komentarza

U mnie dramat - 35 punktów, więc jedyna nadzieja to czarodziej Digne i Kane na kapitanie.

 

@Hajd on mnie ogólnie drażni, ale dzisiaj punktem zapalnym było to jak podniecony obwieścił jacy to przeambitni są piłkarze Liverpoolu, bo Mane był wkurwiony po zmianie. To wniosek, który wyciągnęłoby pewnie dziecko, a on to wypowiadał jak jakąś prawdę objawioną. Takie frazesy rodem z profilu Janusz Futbolu to zresztą u niego norma - nie zna się w ogóle na piłce i jej nie czuje. Dla mnie to najgorszy komentator w stajni C+.

Odnośnik do komentarza

Dobrze mi wszedł wildcard, 68 punktów i gonię Reapera.

Muszę rozkminić, czy w następnej kolejce nie dać triple captaina, bo drużyny z top 6 mają super terminarz (City z Norwich, Liverpool z Newcastle, Chelsea z Wilkami), a dodatkowo mam dwóch gości z Burnley, do których przyjeżdża Brighton.

Odnośnik do komentarza

U mnie rzadzizna. 52 punkty mimo takiego bogactwa w ofensywie. W H2H udało mi się wygrać nawet z -4 na koncie, więc przynajmniej tam status quo zachowany. Myślę nad wymianą Pukkiego na Abrahama, ale z Mountem w składzie mogę być za bardzo uzależniony od Chelsea.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...