Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Witam, mam problem. Pobrałem z Warsztatu Steam pliki dodające dodatkowe ligi angielskie aż do lvl 12. Niestety nie mogę zacząć nowej gry gdyż pojawia się komunikat że liczba lig jest zbyt duża, a max to 10. Przed formatem dysku pobrałem dodatek gdzieś z neta i nie było tego problemu a teraz nie mogą zacząć gry. Ktoś jest może w stanie mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko :

Po zakończonym sezonie, kiedy wchodzimy w wyszukiwarkę piłkarzy ( ale jeszcze przed rozegraniem pierwszego ligowego meczu ) po ustawieniu filtra na " ilość meczy ogółem " jesteśmy w stanie zobaczyć ile w ostatnim sezonie piłkarz X zdobył : bramek, asyst, ile razy był wybierany piłkarzem meczu, jaką miał średnią itd.

Nie ukrywam, że wielokrotnie w ten właśnie sposób kontraktuję grajków.

 

Moje pytanie brzmi : a czy jest możliwość jakoś tak ustawić filtr, by wyszukać takich piłkarzy, którzy strzelili najwięcej bramek, ale nie w ostatnim sezonie, a w ostatnich kilku?

 

Przykładowo :

 

Mam listę zawodników i klikam sobie ilość bramek i wyskakuje, że X w 550 meczach zdobył 140 bramek, a Y w 340 meczach zdobył 190 asyst.

 

 

Odnośnik do komentarza

 

To drugie pytanie :

Mam rok 2021 i zaczyna mi komputer bardzo zamulać. Jest jakieś coś do przyspieszania FM2014 ? :)

 

Spróbuj tego:

 

http://www.fmscout.com/a-fm-speeder.html

 

Ja bym się raczej nie pchał w takie rzeczy. Wszystko co ingeruje w FMa może być potencjalnie niebezpieczne dla sejwów.

Jak misze Morpheus- RAM.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

napisz w tym temacie: http://forumcm.net/index.php/topic/821-skladanie-kompa-pomoc-w-wyborze/?view=getnewpost

 

zawrzyj informacje jaki masz budżet i jakie pozostałe podzespoły: karta graficzna, zasilacz

 

edit: to jest laptop... czeka Cie wymiana całości. napisz w stosownym temacie. (składanie kompa lub komputery przenośne)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zrobiłem transfery do 5 największych lig ( Anglia, Francja, Hiszpania, Niemcy, Włochy ) Aktulke robiłem na edytorze nialls database 2015 2016 transfer updates.

https://www.sendspace.com/file/fck3gd

 

W linku plik do pobrania :)
PS: Jak by ktoś mógł sprawdzić czy są wszystkie większe transfery? ;)
PS2: U mnie są :) Jak będzie Skarb Kibica Ligi Mistrzów to zrobię jeszcze transfery stamtąd ;)
Pozdro :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...