Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

No to moja gra skrzydłami przy najmniejszych możliwych wymiarach boiska będzie utrudniona...

 

Niekoniecznie. Robię różne próby z wielkością boiska, a gram zdecydowanie tylko skrzydłami i na węższym też dają radę. Czasem w meczu przełączam na grę środkiem.

Odnośnik do komentarza

Roger Perejro gra u mnie w klubie Comercial. Faktycznie kosztuje 3 tysiące euro. Spróbuję go wyciągnąć, może przyjdzie na działacza :keke:.

 

Roger mnie olał. Smuteczek :(.

 

Też gram Polonią. U mnie dopiero to 3 liga, ale świetnie sprawdza się w roli reżysera gry Maciej Biernacki sprowadzony z wolnego transfer. Dobry też jest Bartłomiej Michalski.

Odnośnik do komentarza

Madden mam nawet zadebiutował w reprezentacji USA. W parze z Biernackim są rewelacyjni. Strzałkowski może nie ma jakichś wysokich umiejętności ale bramki strzelać potrafi, nawet po kilka w meczu. Co do Tomasza Poremby to go nie mam, ale sprawdzę. Gram na CM Revolution Polska Liga Update 2014-v1.15b. U mnie jeszcze rewelacyjnie gra młody Filip Kowalczyk na skrzydle.

Odnośnik do komentarza

Kowalczyka mam w rezerwach. Na bokach pomocy najczęściej wystawiam Lemanka i Jagodzińskiego. Chociaż z lewej strony nieźle radzi sobie Mikołaj Grzelak. Na prawą mam teraz jeszcze jakiegoś Serba z Korony i Brazylijczyka. Wziąłem ich, bo sporo gwiazdek od scoutów dostali. Lemanek niestety też złapał u mnie kontuzję, a jest jednym z najlepszych asystentów. W obronie mam Rafała Kalinowskiego, Gruzina o nazwisku którego nie pamiętam, Tyburskiego i Maleszyka :).

Z weteranów ściągnąłem jeszcze Bartłomieja Grzelaka, ale mało gra, bo tradycyjnie więcej się leczy :D.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...