Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Frahn nie wydaje się być dobrym kandydatem na F9; F9 wymaga wyjątkowego zawodnika na tę pozycję. Z Norwegiem sprawa jest prostsza - przydzielamy go obrońcy w stylu Tomka Hajty i z Walecznością 7 i Agresją 5 po pięciu minutach jest gotów z płaczem uciekać do szatni. Wyobrażam sobie, że przeciwko ścisłemu kryciu gra mu się bardzo ciężko.

się mi norweg rozstrzelał - 9 bramek na koniec sezonu, na początek tego wyszedł 2 razy, strzelił 2 razy ;) Tymczasem Frahn wylądował w rezerwach, bo zażądał odejścia, obraził się na odmowę i przestał strzelać :D :D :D niezbadane są wyroki football managera ;) z tym, że norwega wystawiam zwykle jako Wysuniętego napastnika z funkcją Atak.

 

Czy ktoś używa w rozmowach motywacyjnych opcji ostrożnie/niechętnie? Ja lecę na żarliwie, asertywnie i spokojnie, przed meczem wierząc w umiejętności lub (przeciw mocniejszym) polecając grę na luzie. w przerwie chwalę, a na koniec - zależy od wyniku. kiedy mogę użyć ostrożnie/niechętnie, żeby odniosło jakikolwiek skutek?

Odnośnik do komentarza

aaaa, już się przyzwyczaiłem, że przeciwko mnie GK rywali zawsze gra mecz życia, ale ciągle do furii mnie doprowadza sytuacja, że jakiś ogórek, którego mój obrońca powinien wciągnąć nosem, ładuje mi bramę, która jest oczywiście "1 bramką w sezonie", ewentualnie "1 bramką dla klubu". No kutwa, nie mogliby przegrywać po prostu, muszą mi rwać te punkty ciągle? :D :D :D

Odnośnik do komentarza

Witam nie wiem czy są to jakieś błędy czy co, bo zauważyłrm, że prawie wszystkie dośrodkowanie ze stałych fragmentów gry jak i w czasie akcji kończą się na długim słupku albo są tak dokręcane że piłka mija bramkę i podania zawodników którzy stoją kawałek od siebie są strasznie niecelne.

Odnośnik do komentarza

Gram Koroną Kielce zawodnicy mają podania na 12-13 a te zagrania często mijają się z celem. No i ten problem za strzałami fakt faktem że napastnik opanowanie ma na 10, wykończenie na 15 a strzały są w sam środek bramkarza to lepiej jak by strzelał milimetry od słupka albo coś takiego.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, u mnie masa dośrodkowań wchodzi idealnie, faktycznie z początku (przed ostatnim patchem) dośrodkowania szly tragicznie, ale teraz jest wporzo. sprawdź, czy masz najnowsza łatkę.

 

Jak się bronicie przed różnymi rywali? KAŻDY mecz z czołówką kończę remisem lub porażką po GK. Jak mi Bayern nie jest w stanie wcisnąć gola z akcji, to wepchają po rożnym w 85 minucie. Już niejeden raz siedziałem i patrzę, oho, będzie akcja, rożny i gol. I tak się dzieje: skrzydłowy ciągnie do końcowej linii, nabija, wrzutka na długi, tam odegranie głową i dobicie do bramy. Cofałem wszystkich, dawałem kryj niskiego, wysokiego, kryj starą trenera - nic mi KUTWA nie pomaga. Zawsze wygląda to tak samo: odegranie i czapa. JAK to ogarnąć? Owszem, ja też strzelam sporo po rogach, ale w różny sposób: nabieg na krótki, wrzuta na długi, ale takie cuda z odegraniem i wpakowaniem z 2 metrów to mi jakoś wyjść nie chcą :/ A komp każdym meczu na szczycie :/

Odnośnik do komentarza

mam najnowszą łatke 14.2.2 zobacze jak to będzie na po kilku meczach bo jak narazie razem z towarzyskimi to wygrałem 1, 1 remis i 6 porażek, dlaczego nawet po tym wygranym meczu 2-0(szał na trybunach:D) to oprócz tych zawodników, któży strzelili bramki to reszta miała ocenę na poziomie od 6.3 do 6.5.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...