Skocz do zawartości

Marynia wstępuje do Stowarzyszenia Libertariat, bo nie dostała #429zł stypendium socjalnego z PWSZ w Kutnie


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy do zdania indeksów stoi się w kolejkach? Na moich dwóch uczelniach po prostu właziło się do dziekanatu, wkładało indeks do odpowiedniej komórki i wychodziło.

Bo niektóre uczelnie są normalne, a u mnie na UŁ pani musi przy Tobie sprawdzić czy w indeksie masz wszystkie daty i punkty oraz czy w USOSie też się wszystko zgadza. A przed licencjatem dodatkowo sprawdza to wszystko jeszcze raz, potem drukuje na osobnej kartce i jeszcze Ty musisz to sprawdzić i pokwitować. Nie wiem po co.

Odnośnik do komentarza

 

Od kiedy do zdania indeksów stoi się w kolejkach? Na moich dwóch uczelniach po prostu właziło się do dziekanatu, wkładało indeks do odpowiedniej komórki i wychodziło.

Bo niektóre uczelnie są normalne, a u mnie na UŁ pani musi przy Tobie sprawdzić czy w indeksie masz wszystkie daty i punkty oraz czy w USOSie też się wszystko zgadza. A przed licencjatem dodatkowo sprawdza to wszystko jeszcze raz, potem drukuje na osobnej kartce i jeszcze Ty musisz to sprawdzić i pokwitować. Nie wiem po co.

 

U mnie w dziekanacie trwa to ok 10s jeśli oddaje się pod koniec terminu zdawania indeksów, zeby jakby co zawrocic delikwenta zeby zdazyl jeszcze uzupełnić braki, a USOSa można sprawdzić później proste:P na UWM-ie jest tak jak pisał Johniss, wszystko się kładzie na odpowiednią półkę ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Tylko nie ciepło! :gay:

:*

po ostatniej wspólnej nocy mówiłeś inaczej... ;(

 

Chciałbyś ;P

W Da Grasso robisz? :> Jakimś kierownikiem regionalnym jesteś czy kimś tam? Toruń pod Ciebie podlega? :>

 

Tja. 3 lata pracuje w centrali. byłem już chyba na każdym stanowisku ;) ale teraz dokładnie. zajmuje się wyznaczonymi placówkami i Toruń jest jedną z nich. będę zgadywał - jest fatalnie. ;]

Odnośnik do komentarza

Tja. 3 lata pracuje w centrali. byłem już chyba na każdym stanowisku ;) ale teraz dokładnie. zajmuje się wyznaczonymi placówkami i Toruń jest jedną z nich. będę zgadywał - jest fatalnie. ;]

 

Ja tam sam se pizzę lepszą zrobię niż w jakiejkolwiek ristorante. Pytam o Toruń, bo może jak będziesz kiedyś to daj znać na forumie czy innym gejobuku ;P.

miszczostwo! xD (przynajmniej dla tych, ktorzy juz grali w nowe gta)

 

 

http://youtu.be/zeMuJbn_OhA

http://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...