Skocz do zawartości

Marynia jest ZWYCIENSCOM i kupuje w Monavie starter za #428 zł


Ingenting

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam poradnik przetrwania dla studentów:

1. Ucz się jak nikt nie widzi, a przed każdym zaliczeniem mów wszystkim, że nic nie umiesz

2. Jak jesteś w towarzystwie pij najgorszy alkohol starając się przy tym nie porzygać (jak się porzygasz nic się nie stanie)

3. Myj się wtedy kiedy ci się chce

4. Nie chodź na zajęcia, ale jak nikogo nie ma to przychodź do dr na konsultacje i błagaj o zaliczenie nieobecności

5. Miej jak najwięcej poprawek, wtedy będziesz fajny

6. Słuchaj Comy i Dżemu

7. Twierdź, że studia to jedna wielka impreza

8. Codziennie przed wyjściem na zajęcia przelądaj wykop, kwejka i sadola, żeby mieć czym zaimponować kolegom z grupy

Odnośnik do komentarza

Punkt 10. W czasie juwenaliów jedziesz do domu/zamykasz się w kwaterze i uczysz do egzaminu. Kolegom mówisz, że bawiłeś się z innym wydziałem. Przez 5 dni po juwenaliach na zajęcia przynosisz dwulitrową wodę mineralną, łykasz 2kC po uprzednim upewnieniu się, że wszyscy na ciebie patrzą.

Odnośnik do komentarza

Ja mam poradnik przetrwania dla studentów:

1. Ucz się jak nikt nie widzi, a przed każdym zaliczeniem mów wszystkim, że nic nie umiesz

2. Jak jesteś w towarzystwie pij najgorszy alkohol starając się przy tym nie porzygać (jak się porzygasz nic się nie stanie)

3. Myj się wtedy kiedy ci się chce

4. Nie chodź na zajęcia, ale jak nikogo nie ma to przychodź do dr na konsultacje i błagaj o zaliczenie nieobecności

5. Miej jak najwięcej poprawek, wtedy będziesz fajny

6. Słuchaj Comy i Dżemu

7. Twierdź, że studia to jedna wielka impreza

8. Codziennie przed wyjściem na zajęcia przelądaj wykop, kwejka i sadola, żeby mieć czym zaimponować kolegom z grupy

 

A gdzie kwestia jedzenia? "Pasztet, bułka i parówki i przeżyjesz za dwie stówki" xDDDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...