Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się podoba to, że wreszcie zaczynają adaptować okno gry pod większe ekrany i sporo rzeczy (na szybko) można sprawdzić bez nadmiernej ilości kliknięć. Choć szkoda, że nadal nie ma statystyk dla zawodników w formie filtrów.

Co do minusów to generowanie raportu meczowego (nie wiem po co?!) przy wejściu by zobaczyć mecz.

 

Jako, że trochę pograłem to mam pytania:

- czy można gdzieś pobrać stroje dla TME i 1L? (pobrałem sobie grafikę od Susie i tam niestety nie ma jeszcze polskich koszulek)

- czy jest możliwość by inne okna z informacjami tak się wygaszały jak to okienko ze składem podczas meczu?

Odnośnik do komentarza

No i jeszcze jedno nie znalazłem zadnego klubu co ma budzet jak sie zaczyna na minusie

Górnik Zabrze?

Czy w edytorze jest możliwa zmiana wartości (ceny) piłkarza ? czy jestem ślepy ?

Nie, wartość zależy od wieku, reputacji, statusu w zespole i kadrze itp. Jak chcesz ją podbić to zwiększaj reputację.

Odnośnik do komentarza

Chyba tak nie sprawdzałem dokładnie, ale dostajesz ponoć 50% rabatu jeśli dokonałeś wpłaty wcześniej przy okazji poprzedniej wersji.

 

Genie Scout też już chyba jest ale wersja "g", u nich wciąż za dowolną sumę można otrzymać dostęp do niej.

 

35%, 50% masz jak podczas transakcji podasz kod rabatowy to masz dodatkowe 15% a FMRTE póki co działa i ma się dobrze ( tryb cllasic nie jest wspierany i nie będzie ) a żeby teraz za pomocą FMrte spartaczyć sobie save to trzeba być bardzo zdolnym i mocno się postarać ;)

Odnośnik do komentarza

Fmrte kosztuje dokładnie 4.99 euro i względem poprzednich wersji owszem sporo się zmieniło ale w aktualnej wersji brakuje jeszcze paru opcji które były we wcześniejszych edycjach najbardziej widoczną z nich jest brak możliwości zamian piłkarzy ( ale opcja ta ma powrócić niebawem ) no i nadal nie działa niestety zmiana cen biletów/karnetów.

Odnośnik do komentarza

Czy ten nowy fix od SI poprawia błąd z wywalaniem gry?

Zaczął karierę i już po dwóch tygodniach przy okazji jakiś meczów springowych mam crush dump. Na urlopie to samo - więc nie da się grać...

U mnie przed fixem i po fixie nie było problemów z wyrzucaniem do windows` a, więc trudno mi powiedzieć. Nigdy jeszcze FM mi nie wysypał się...
Odnośnik do komentarza

Czy ten nowy fix od SI poprawia błąd z wywalaniem gry?

Zaczął karierę i już po dwóch tygodniach przy okazji jakiś meczów springowych mam crush dump. Na urlopie to samo - więc nie da się grać...

 

Ten fix naprawiał błąd z wywalaniem gry jak się rozmawiało z zawodnikiem czy przeglądało raporty natomiast to nie był crash dump tylko zawieszenie się gry czy wywalenie do pulpitu z info że program przestał działać a na samego crash dumpa wiele nie poradziesz jedyna rada to wymiana podzespołów komputera bo w moim przypadku akurat okazało się że po zmianie kompa crash dumpy ustały. Jedyne co możesz zrobić to zobaczyć treść tego crash dumpa wpisać jego część w google i sprawdzić co ludzie piszą ale pewnie będzie żeby zainstalować Net.Fameworka czy Microsoft Redistributable Package ale to pewnie i tak masz zainstalowane. Ja na poprzednim kompie męczyłem sie z crash dumpami wiem że są irytujące ale niestety też będziesz się musiał z nimi męczyć i zapisywać sobie częściej gry a wątpię żeby SI w najbliższym czasie rozwiązało ten problem raz a dobrze tu raczej jest kwestia pisania rdzenia/silnika całej gry na nowo a taka zmiana może nastąpi w FM15 może później ale też pewności nie ma czy crash dumpy zostaną rozwiązane. Jeszcze możesz spróbować zamieścić treść błędu na forum SI może tam ktoś pomoże rozwiązać problem.

Odnośnik do komentarza
fmrte dla wersji fm13 na te chwile nie istnieje
Nie? http://www.fmrte.com...s/file/7-fmrte/ ;) Choć coś BraCa tym razem ponoć popsuł i póki co nie działa. Inna sprawa, że widziałem na forum niezłe zamieszanie z licencjami, z FAQu ponoć znikła informacja, że starczy jedno donate i ma się licencję na wszystkie. Kurde, nie wiem jak można płacić za program, który może popsuć zapis.

 

Ja tam dzisiaj zassalem FMRATE i nawet nie musialem placic tych 5Euro czy tam funtow , jakos mi wszystko bez problemu dziala.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...