Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

A ja widze inny problem. Totalnie spieprzony terminarz rundy wiosennej w polskiej Ekstraklasie. Rozgrywki zaczynają sie ...20 marca, potem mnóstwo meczów w środy a jak lub gra w PP to gra co 2 dninp. sobota-poniedzialłek-środa. Czy ktoś wie czy ten błąd został zgłoszyny do SI?

 

Zgodnie z tym co ustawiałem druga runda powinna zaczynać się (prawdziwe dane z kolejnych sezonów po ukośniku):

 

 

Ekstraklasa

od 25 lutego do 1 czerwca /18.02, 27.02, 27.02, 1.03 (sezon z EURO)

 

I liga

od 8 marca to 10 czerwca / 17.03, 5.03, 6.03, 14.03 (sezon EURO)

 

I liga działa zgodnie z tym co zrobiłem, przy Ekstraklasie któryś z koderów się pomylił, przesuwając tą datę o miesiąc. Sprawa jest zgłoszona i będzie poprawiona w patchu, razem z wiekiem młodzieżowca. Zgłoszone są też daty ME i U-18, tak żeby ich terminarz był zbliżony do tego pierwszej drużyny.

Odnośnik do komentarza
Dzięki Gietz za odpowiedz. A moze wiesz kiedy spodziewany jest patch?

Niestety, nie wiem. Chyba nie ma zaplanowanej daty.

Możemy to zmienic sobie indywidualnie w edytorze zanim wyjdzie ten patch?

Z tego co wiem to nie bardzo, musiałbyś tworzyć ligę od nowa tracąc jakieś inne zasady, ale może ktoś zna się na edytorze bardziej.

Odnośnik do komentarza
Co do transferów to nie mogę tego sprawdzić, bo po poprawce CMRev od nowa zacząłem grę, ale widziałem, że Jaga kupiła wpierw Smiljanica czy jakoś tak z Bośni za 435k euro, a dopiero kilka dni potem sprzedała Kupisza, ale sumy już nie pamiętam.

Nie spotkałem się z czymś takim, jak ktoś ma takiego sejwa (gdzie klub ściąga zawodnika za kwotę wyższą niż ich budżet transferowy) to chętnie bym skorzystał.

Jaga w edytorze ma ustawiony budżet transferowy na poziomie 450k eurasków,więc to chyba nic dziwnego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...