Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też się powoli przekonuje, ale coś nie tak jest. Nie mogę w ogóle wygrać meczu większym stosunkiem bramek niż jeden. Ładnie klepię, do przerwy 2:0, w szatni chwalę. To po przerwie grają strasznie, już są nieaktywni. Np. Zacząłem sobie tradycyjnie Arsenalem. Gram ze Stoke u siebie, 3 minuta gol Cazorli, zaraz potem w 7 Walcott, dalej atakowaliśmy gra świetnie się układa. Druga połowa, cieniujemy a Crouch strzela bramkę, po długim podaniu od bramkarza i kilkukrotnym koźle piłki, która mija moją całą defensywę (mimo, że jest cofnięta, zero pułapek ofsajdowych). Co mnie też denerwuje? A to, że jak piłka przelatuje w promieniu 3 metrów, czasem dwóch od mojego zawodnika to on nie wyraża chęci przejęcia jej, a rywal który był parę metrów za nim do niej dobiega i znowu akcja przeciwnika. Dziwna sprawa, też ktoś ma takie problemy?

Odnośnik do komentarza

a mnie strasznie denerwuje gra obrońców i bramkarza. Obrońcy nie atakują tylko biegają jak durnie a bramkarz wszystko wypluwa przed siebie. No i piłka która nie zwalnia na murawie tylko sunie jakby leciała z góry

 

Niestety muszę zgodzić się z Pawojem. Nie wiem czy to wina taktyki czy silnika, ale obrońcy zamiast próbować odbierać piłkę przeciwnikowi uciekają od niego lub biegną obok niego. Jest problem z blokowanie i odbiorem w pobliżu swojego pola karnego.

Odnośnik do komentarza

Gra mi się wiesza, gdy rozmawiam z zawodnikiem. Liczyłem że do dzisiaj tak podstawowe błędy będą już usunięte...

To popularny błąd w pirackiej wersji gry :P

 

Do FM12 był dodatek który umożliwiał wyświetlanie zdjęć w rozmiarze 200x200 w Fm13 ten dodatek nie działa poprawnie bo nie wyświetla zdjęć sztabu szkoleniowego więc pytanie czy jest jakiś dodatek tego typu który działa poprawnie w Fm13 i wyświetla zdjęcia 200x200 albo chociaż 180x180 bo znalazłem tylko 300x300 ale to trochę za duże już jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...