Skocz do zawartości

Livescore Wk #25 (17.06-23.06)


Johniss

Rekomendowane odpowiedzi

Isco to wg mnie najlepszy chyba transfer ostatnich lat Realu (nie licząc Ronaldo). Ezil i Modricz to dla mnie są na sprzedaż. pierwszy fochy wali, drugi generalnie za słaby na taką drużynę.

 

w dzisiejszym meczu liczę na pojawienie się Jese.

Odnośnik do komentarza

LFC: Mignolet, Johnson, Enrique, Agger, Skrtel, Lucas, Henderson, Gerrard, Coutinho, Aspas, Sturridge.
Ławka LFC: Jones, Sterling, Wisdom, Kelly, Ibe, Flanagan, Alberto

MU: De Gea, Jones, Vidic, Rio, Evra, Cleverley, Carrick, Giggs, Young, Welbeck, RVP
Ławka MU: Lindegaard, Buttner, Smalling, Anderson, Nani, Valencia, Chicharito

 

zapinamy pasy :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Obok meczu - to jest jakaś abstrakcja, ze jeden z najważniejszych meczów Hiszpanii gra się o świcie.

 

 

W Anglii rozumiem takie myki, bo kibice się nie zdążą napierdolić, ale w Hiszpanii? Gdzie dodatkowo nie istnieje tradycja wyjazdów?

 

 

 

 

Niestety z bólem serca trzeba stwierdzić, że przy obecnym rozstawieniu sił w lidze hiszpańskiej mamy tylko jeden klasyk z udziałem Realu i Barcy i jest to Gran Derbi. Cała reszta czyli Real-Atletico itd. to już tylko historia.

 

Isco póki co mega zaskoczenie. Martwi mnie problemy Ronaldo z dopasowaniem się do stylu gry Realu Ancelottiego. Modric już w sumie złapał formę w II połowie poprzedniego sezonu. Dzisiaj zagrał fantastycznie, ale w dwóch poprzednich kolejkach tak dobrze już nie było.

 

Suarez ciągle zawieszony?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...